mám sa s ním vyspať?

Príspevok v téme: mám sa s ním vyspať?
spagheta

mám strašnú dilemu..mám 21-takmer 22 a som panna.hrozne sa mi páči jeden chalan(25).strašne rada by som chcela byť s ním,ale problém je že je to zjavne len jedno stranné.rozprávali sme sa o tom a on mi povedal,že sa nechce teraz hrnúť do žiadneho vzťahu lebo mu pár ženských zlomilo srdce a vyhovuje mu byť teraz sám-skoro ma hodilo o zem,lebo mne sa páči strašne málo chlapov a keď sa mi konečne niekto páči,tak ma pošle do riti! no ale...tak či tak sme pár krát išli k nemu ,,pozerať film".spočiatku sme ten film aj pozerali ale postupne sa to zvrhválo a zvrhávalo,čo mne osobne teda nevadí,vzhladom na to že sa mi páči a po tej takmer 22 ročnej abstinencii mám na sex prirpdzene chuť...zatiaľ sme sa spolu ale nevyspali..lenže minule skoro...ke´d sa ma spýtal či to chcem-nevedela som...na jednej strane by som to strašne chcela-ako hovorím,mám ho rada a sex by som prijala,ae na druhej strane sa bojím že mi to ešte viac zlomí srdce!čakala som 22 rokov,aby som sa vyspala s niekým kto ma nemá rád?! keby to nebolo prvý krát-kašlem na to a idem do toho...ale takto...neviem...nechcem byť len nejaký ďalší zárez na jeho stene...najradšej by som bola aby ma mal tiež rád,ale to asi nijako nedocielim...a bojím sa aj toho že ak sa s ním vyspím,tak si ma prestanevšímať a vážiť už úplne...prosím o názor!a nepíšte mi že som hus blbá,čo asi aj som...nikdy by som nečakala že sa ocitnem v takejto situácií...holt...

dedo_vsevedo

vyspi sa s nim,nemas co stratit.Aj tak pravdepodobne je,ze ten s kym budes spat prvy raz, nebude tvoj zivotny partner.Ale samozrejme s ochranou,heh

wowo

nespi s nim.Hlavne este ked si panna, potrebujes na to citlivost. Niekedy to fakt boli. hlavne budes asi sklamana,, z toho prveho sexu, a aj cele dva tyzdne ta to mozno pri sexe bude boliet.Kedze to bude pre teba 1 chalan a caka ta dlhy zivot ,tak budes spominat na neho ako prveho, a mozno to bude nic moc spomienka.Ak by si nebola panna dajme tomu...ale toto urcite nerob na to potrebujes doveru aon ti ju asi moc neposkytne,Skus vydrzat. Ved cmulat a vsetko ostatne s nim mozes robit.Ak s nim budes travit vela casu nebudes mat cas si najst niekoho kto ta budem mat velmi rad a ty aj jeho.

fraisee

ja si myslim, ze prv kym sa ktokolvek s niekym vyspi, mal by ho poznat.. tym sa predide velkemu mnozstvu komplikaciam, bolesti, zlomenych srdc atd.

Deee

Tento muz nevie ocenit co mu ty mozes do zivota dat, asi by si bola ozaj len dalsi zarez na stene, ak otvorene povedal, ze nic viac nechce a so vztahom nemas pocitat tak ani nepocitaj, radsej pockaj na niekoho, kto ta bude mat rad a bude si to vazit

usiko

No, spagheta, ked ti sam hovori, ze je stroskotanec, tak asi ruky prec od neho...vies, ja som zacala vztah s takymto clovekom a prezila som s nim 4.5 roka, a som bola stastna, ze som sa z toho vztahu dostala.....prisla som na to, ze takyto clovek ta bude stale tahat dolu, do depresii, nikdy nebudes stastna, lebo budes musiet jeho tahat hore...je to velmi vycerpavajuce...ja viem, my ti mozeme radit, kolko chceme, ty aj tak povies sama sebe, ze to zvladnes a skusis to...rady su tu asi marne, lebo clovek sa musi spalit na vlastnych chybach...

lililili

nieco podobne prezivam aj ja, ale je to iba v zaciatkoch. par krat som bola s chalanom vonku an kofole, a potom am pozval k sebe pozerat film. ked sme ho dopozerali, tak sa ma spytal, ze co budeme robit teraz. po chvile ticha mi dal pusu, ale ja som sa zatvarila kyslo a povedala, ze nemam chut. tak sme teda isli von. 2dni si somnou uplne chladno pisal a na treti den sa odhodlal a spytal sa ma, ze preco som odmietla. nebola vhodna prilezistost, som cakala inu situaciu ked by sme sa boskavali...po dlhsom rozhovore to pochopil. neviem ako to bude medzi nami dalej. nema teraz vela casu, takze by to boli len take stretka max raz za tyzden. vysvetlujem si to ako nezavezne stretka ci co. ma to nejaku buducnost? chcem aby ostal mojim kamosom, ale ako to bude vyzerat?

kiliana

no jo..tak to vobec neznie perspektivne.
Ak ti takto vyklada ako ze je zlomeny, ja by som si dala pozor..to moze byt kludne mucholapka.
Nechajto v polohe dobreho priatelstva a uvidis.
Viem co to je, ked sa chces s niekym vyspat,mas nanho chut. Ja to prezivam asi tak pol roka. A nemozem. Od zenatych prec ruky.

spagheta

holky diki moc za rady..len problem je v tom,ze on mi otvorene povedal ze v nom nemam nic hladat,ze je stroskotanec a zlomeny atd...ja ho mam dost rada,a neviem vobec ako ma berie...obavam sa ze len ako paplon! kino a take srandy no neviem...je totiz odo mna dooosta zdialeny-praha...stratavame sa zvycajne v koli akciam na ktorych robim pre ich firmu hostesku....no teraz to znie este horsie ze...:(

cat

a este by som dodala, ze musis vyriesit dilemu, ci chces 1x spat s niekym kto sa ti len paci/alebo koho mas rada. alebo teda skus pockat, ci sa z toho nieco vykluje.. :)(ja som 1x isla do postele s niekym, kto sa mi velmi pacil - ale vobec to nebol dobry napad...)

kiliana

pridavam sa k bubunke .
Ked si uz bez sexu vydrzala skoro 22 rokov, tak vydrz nejakych tych par mesiacov. Mozno by stalo zato sa vyhybat trosku situaciam, napr. u neho a pod.
skor niekde v meste, kino, vylety..a pod...A po case, zistis viac do akej miery to mysli s tebou vazne.
Sex u chlapa nema nic spolocne s laskou.( teda dost casto ).
Ale ako som citala, si perfektna baba, a si v obraze.