Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

no ved ja to chapem..ja som kedysi povedala, ked som mala este stare telefony, ze keby ma chceli okradnut,je mi jedno, nech zi zoberu cely telefon, ale sim kartu by mi mohli nechat..vsak naco im aj je..chapes..ale teraz som si uz do pc zalohovala kontakty...keby naaahodou cosi....

lenuliatko

:(
ako ja som z toho hotova a marek ma talak dobre ze nie 220 a len tu lieta jak splaseny a vrieska do telefonu na pocitajtov ci koho to.
no ja neviem co teraz.ale auto poistene je ide oto ze mobil dolezite kontakt atd.

lenuliatko

dd tak to ste tam museli mat kopu srandy :D ked vam betka robila saskoviny :D
ta lampa je v celku super vec vo vstekom to pomaha.
mrvulka uz sa ktomu musim dokopat naozaj lebo nemam tolko casu.poslem len mozno nebudu take dobre lebo v novom pocitaci mam len tie fotky ktore fotil tusim kamos so svojim fotakom.moj je momentalne mimo prevadzky.marekovi spadol zo schodov a objektiv za 30 tisi v predli.neviem co stym budem teraz robit.velke paniaze :(

a dnes este k tomu vsetkemu marekovi vykradli auto :( :( rovno v podzemnych garazach firmy :( hruza.chodi tu okolo mna nasraty ako lev a rozculuje sa.
maju tam aj vratnika ale ako pozeram asi uz nestiha.ukradli mu mobil radio navigacne a mal tam playstation protable.vravel ze len vybehol na chilku potreboval podpisat nejake veci ci co a zlodej stihol toto.a nechape ani ako to ze nesiel alarm.hruza.taka skoda teraz ze sa asi nedopocitame :(

mrvulka

ahojte.leni,sem tam si vás prečítam,ale nestíhačka reagovať.máš pravdu o situácii tu na východe.blato máme až za ušami.Už mi to lezie na nervy.Dnes prší,zima...ešte si mi neposlala fotky.....:D.som rada,že ti je lepšie.

dd

ahoj Lenka..no my sa mame celkom fajn, z choroby uz sme vonku, uz je dobre..bola tu v piatok ta moja byv.spoluziacka, kamaratka, ale len na chvilocku, ale aj tak ma to velmi potesilo!no a boli sme potom na tej svokrovej oslave, bolo celkom fajn, aj ked 2/3ludi som nepoznala, co boli svokrovi znami a kolegovia z prace..nebolo tam vela ludi, tak do 30 a dalsich par ludi neprisli.bola aj hudba, bol tam taky pan, co hral a aj spieval, takze zabavit sa celkom dalo, Betka tam predvadzala riadnu show, vykrucala sa na parkete kazdu chvilu :D..u svokrovcov sme boli do soboty vecera a potom sme sli k mojim rodicom..dostali sme od bracha a jeho snubenice oznamenie o sobasi :), posedeli, pokecali s mojimi rodicmi, maminka sa opat potesila Betkou a tak, zas vcera vecer sme sli domov..brali sme aj brata, lebo siel na vlak do BA, kde robi uz 3.tyzden..takze tak no..nemala som ani kedy sadnut k internetu, az teraz mam chvilinku..Vy sa mate ako?Alexandra poslucha? vravis, ze uz sa Ti polepsuje?tak Ti pomaha ta lampa?to je super, nech si cim skor z toho uplne vonku!

lenuliatko

ahoj dd...ako sa mas?a mrvulka ty kde sa tulas?uz som ta tu dlho nevidela...co je nove inac na vychode?dlho som tam nebola..stavim sa ze sa vam tam vsetko topi a pocasie je akurat tak na bolest hlavy z toho tlaku ako sa meni.
my uz celkom lepsie.uz sa zotavujem je to lepsie :)

numero1

Lenka a ked pojdes na kontrolu k lekarke,co si myslim,ze teraz chodis po tom zapale castejsie,urcite tu uzlinu ukaz obvodnej lekarke.