Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

_Marek

Ja sa momentalne citim ako 50 rocny :D
Nezda sa to ale da to zabrat taka starostlivost o babatko.Nasa firma podnika v oblasti stavebnictva architekruty a tak.Tak v skratke povedane.Ale nazov nechcem uvadzat.Nebudem si robit reklamu.Ja studujem za architekta.Takze to ma suvis dost velky.

leerka

lenke urcite len prospeje ak bude v domacom prostredi...a aj vam dvom, a hlavne alex, lebo aj ona vie, ze nieco nie je v poriadku....ona to citi....a preto je aj taka nekludnejsia a nervoznejia..... samozrejme ze rodina je prednejsia ako firma o tom niet pochyb....a hlavne aj to zdravie....
inak v com vasa firma podnika, resp ake produktu ponukate....teda ak ti to nevadi....
a ani sa ti necudujem, ved aj na teba je toho dost..mlady chalan a skola, firma, rodina..... a teraz este toto.... ale bude lepsie

_Marek

Dufam ze ju pustia zajtra ved tam jej nemaju ako pomoct iba liekmi a to aj doma si vezme lieky a bude jej lepsie doma urcite.Ale ak by ju nepustili zajtra alebo v utorok ja ostanem doma ved je to moja dcera a nie je premna problem byt snou.
No ano je to moja firma teda takto otec ju zalozil a ja som ju ponom prebral a on sa stara o dalsiu ktoru zalozil neskor po tejto.Este aj do skoly chodim.
Stve ma ze Alex je taka nejaka nervoznejsia chyba jej Lenka uz by bolo dobre keby sa vratila.

leerka

no ved to je jasne, ved ot neak zvladnete neboj.... ved ked uz lenka pride cochvila domov, uz to bude ine...bude sa starat o malu...a myslim, ze ti aj povie, ze s nou nemusis zostavat doma,...ale par dni este ostan, ved na par hodin si odbehni ak to bude take neodkladne...a nemas v praci nikoho kto by ta mohol na par dni zastupit aj ked viem, ze firme sefujem ty....aspon sa mi zda ze lenka nieco take pisala.....

_Marek

Ano som snou sam.Jej mama mi volala ci nema prist aby mi pomohla ale povedal som ze to zvladnem.Ani Lenke by nepomohla nemoze byt pri nej nonstop.Vcera nas bol pozriet otec bol sa s Alex prejst na hodinku ja som si urobil co som potreboval do prace.Nemam pracu co mozem robit doma.Len cast.To co sa da na pocitaci.Nemozem tahat domou cely kancel.

leerka

to ti asi nepovieme, kojit bude moct zacat az ked nebude brat lieky a ak nahovou berie aj neake antibiotika, tak musi pockat este dalsie 3 dni kym jej zmiynu z tela prec....ono to bude zalezat od vasej malej, je otazne ci si uz moc privykla na flasu aleb nie, ale ako si pisal predtym, tak myslim, ze to bude v poriadku, ked sa jej dnes hnala za prsnikom, ked ste boli pozreit lenku....takze asi bude chceit este jej mlieko....alebo potom len skusat.... a ty si teraz cele dni s malou sam? nikto ti nepomaha?

mrvulka

to,že ju pustia,jej len pomôže,a Alex tiež.ty si skvelý chlap,manžel a otec.máš moju poklonu.Aj ja takého mám doma :D.Držte sa skoré uzdravenie.Prejde to,neboj.

leerka

no ved jasne, radsej s nimi ostan doma, ved ked mozes pracovat aj z domu, tak je to potom v pohode..... inak som citala, ze sa to da liecit aj neakou operaciou, niekde tusim v kosichach to robia....sa mi zda....robili to jednemu chalanovi, ale snad to tak daleko nezajde....a vylieci sa z toho...a to prislo tak z nicoho nic ako z jedneho dna na druhy alebbo jej to tak dlhsie trplo

_Marek

No tak mala by uz prist.Mozno aj zajtra.Nechavali si ju tam len preto ci sa to nahodou nezhorsi alebo nedostane nejaky zapal alebo co.dalsia liecba uz budu masaze mozno akupunktura.No ale aj tak budem musiet ostat doma snimi lebo ak este nebudem moct velmi hovorit tak ako mi zavola keby sa nieco stalo alebo by nieco potrebovala?Vezmem si pracu domou asi.V piatok som musel tiez do prace a musel som vziat aj Alex so sebou.Boli sme tam ale asi len 3 hodinky a pracoval som len v kancli.