Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

chuda Lenka!to mi je velmi luto!dufam, ze sa z toho cim skor dostane!Marek, daj prosim potom vediet, co nove..a ze ju pozdravujem a zelam co najskorsi navrat domov!

dd

hehe, tak si to nahraj na telefon, ako si pohmkava :D..aspon sa budete mat na com zasmiat, ked bude vacsia :).
ako sa mame..no..sme od nedele u mojich rodicov, teda len ja s Betkou..manzel chodi do skoly, roboty..mali sme ist dnes domov, ale je nejaky nachladnuty, ma nadchu, tak sme to zatial odlozili na zajtra..uvidime co dalej..ako mu bude..skola ho nebavi, pre neho je to strata casu, lebo by rad pracoval na tom, co on chce, aby sme sa mohli postavit na vlastne nohy..snazim sa ho podporovat, ale ked ho to nebavi a este ma aj trhlych vyucujucich...je to tazko..Betka tu vsetkym robi radost, maminka aj s ocinom su celi stastni, ze ju tu maju :D, a ja som tiez rada, ze si troska tak oddychnem :).vcera som bola u zubarky, mam v nedalekom mestecku, tak aspon som mala kde nechat Betku..potom sme boli v jednej dedine pozriet fasiangove maskary(Betka ich pomenovala "mantanka" a dnes povedala "maskanka":D), dnes sme boli doobeda u mojej starkej pozriet, poobede ma sestra zas koncert(hra na klavir, resp.sa uci hrat), tak mozno aj tam pojdeme kuknut a tak :).
co sa tyka tehu veci..nemala som ich vela, takze ich v podstate vsetky este mam...mam ich na byte pod postelou v tom uloznom priestore oprate ozehlene..tricka su to take, ze sa daju aj normalne nosit, take tunikove, takze s tym si hlavu nelamem :).ale vsak ani ten predaj, alebo krizove centrum nie su zle napady, ved urcite by sa to este niekomu hodilo :).
a Vy ako?Alexandra uz je isto velka :).kolko uz vazi??Betka je ako take vrece, ked je este aj naobliekana :D

lenuliatko

:D men sa to zda take smiesne ze si pohmkava.nevedela som ze tae malicke deti to dokazu :D
a ako sa mate?ako manzel a skola?on uz teraz konci?marek este teda nie.uci sa jedna radost.cudujem sa ze sa mu chce popri vsetkom.prisla som nato ze by som si uz aj mohla nieco kupit sama pre seba vies.odkedy sa mala narodila do obchodu s oblecenim pre "dospelych" som ani nemakla.stale vidim len nejake dupacky ponozticky tricka zavinovacky a neviem co este.stihla som akurat vydelit veci ktore som nosila pocas tehu pocas stahovania.nahadzala som ich do krabic a teraz neviem co snimi.nechala som ich zatial v byte.co si ty robila s tehu vecami?este ich mas?rozmyslam ze nejake by som mozno predala na nete alebo ja neviem teda.alebo odniesla do nejakeho krizoveho centra kde su urcite nejake tehotne mamicky.netusim co snimi vobec.onedlho sa chcu do bytu nastahovat novy najomnici tak to musim vypratat.

dd

Ahoj Lenka..no, na nic konkretne, kedy by si Betka nejak pohmkavala si nespominam...ale mozno Alexandra si spieva nejaku pesnicku :) ktovie, mozno na to neskor prides, co sa jej zapacilo ;).

lenuliatko

ty mas aspon vysku dokoncenu.ja tu emdinu dostudujem tak ked budem mat mozno 28 rokov.snad.
aj marek vravel ze ta kriza proste robi riadnu sarpatu.aj vo firme to pocitili a vsetci sa boja ze pridu o pracu.tazka chvila fakt.
pocuvaj tebe sa nestalo ze si mala niekedy pohmkavala?mne sa zda ze to robi uz 3.krat asi

dd

no to veru nie je jednoduche, starat sa o chod domacnosti a popri tom este aj o male babatko..obdivujem zeny, co maju deticky skoro po sebe, alebo aj dvojicky...musi to byt riadny zaberak...ja som tiez rada, ze este nemusim pracovat..ktovie,ci a kde by som si pracu nasla..ked je ta kriza..moj bracho je IT -ak s praxou a nehladala sa mu lahko nova praca..co potom ja..

lenuliatko

ja som rada ze nemusim este pracovat lebo po prve ani neviem co by som robila kedze mam gymnazium len skoncene a kym dostudujem medinu to potrvaaa.no ale postarat sa o dieta o cely dom a vsetko ttiez nie je jednoduche.kym sme boli v byte nebolo toho az tak vela.ale teraz toho je.a okolo domu mame este stavenisko :D