Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

no tak to by ste mali poriesit ved betka bude chcet izbicku urcite :)
a to oni tam niekedy byvali?moji svokrovci teda len svokra nechcela ani len pocut aby sme u nich byvali.to sme teda nemali ani v plane.ale ona povedala ze co sme si navarili mame si to zjest ze ona sa nebude pozerat ako sa trapime :D no a teraz sa natom smejeme lebo nemame ziadne "manzelky problemy" pokojne si nazivame tesime sa z malej :)ona rype ze sa budeme hadat neskor a neviem co este.ale tak my sme sa nikdy nejako nehadali.marek nie je taky urazlivy.

dd

je to svokrovcovych 2-izbak..ale vyuzivame len 1izbu, v druhej maju este svokrovci sedaciu supravu, obyvackovu stenu, skrinu, postel, pis.stolik a kopu somarin a siat..zatial, kym je Betka este mala, tak to ako-tak staci..ale az bude vacsia, bude treba poriesit nieco ine a lavne cim skor vlastne, aby ked k nam pride svokra bola naozaj na navsteve a nie doma vo vlastnom..inak sme tu od tusim 22.sept.2008

dd

presne tak..jooj, ta vooona :D.fakt som to doslova zboznovala, ked sme byvali u mojich rodicov a rano alebo aj cez den ze som bola v kuchyni a chlebik tam tak krasne rozvoniaval :)

lenuliatko

joj no mne by sa to velmi pacilo.ale mohla by som aj ja mamine kupit nech to odskusa a potom si to mozno aj my kupime :) ale ta vooona.mnam

dd

noo, tak napr.nasim to tak aj vyhovuje..uz skoro ani nekupuju, len ked nahodou cosi a maminka starkej kupuje, co byva s nasimi v dome..ale inak si pecu.aj mne sa to paci a im sa to aj oplati, neviem, ci by sa to nam oplatilo, mozno tak na tu mensiu gramaz ano..ale Betka si vzdy pochuti na chlebiku, ked dostaneme u nasich alebo nam donesu :).je to pre nu zmena :)

lenuliatko

znie to dobre co dokaze ten pristroj.mne sa to hrozne paci.mozno by som ho aj kupila ale sa bojim ze nebudem ten chlebik piect a zbytocne vyhodene peniaze.ale sa mi paci ta myslienka ze vlastny chlebik fajnucky teplucky si urobime :)

dd

noo, zatial nejako nevytahuje :D nastastie..snazim sa jej vysvetlovat, ze to je v obchodiku a ze my ideme kupit to a to..a tak..alebo jej nieco vyberiem, co chce, nejaku drobnost, ktoru si potom drzi v rukach a je pokoj :D.
s tou pekarnou..moji rodicia dostali od bracha tu pekaren este nejak min.rok a poviem Ti, mne sa to velmi paci.netreba k tomu vela, staci kusok stabilneho miesta, kam ju polozis a suroviny, prip. hotove namiesane zmesi, co sa do toho davaju..ked si davas vlastne suroviny, tak ich tam len das podla receptu(to mas za chvilocku, mojej maminke, co sa s tym bala robit, tak to trvalo max.10min.), spustis program a vali to same, jedine co mozes z dobrej vole urobit :D je obcas na to kuknut :).inak to za nejake 2-3hodky(podla programu) vymiesi, vykvasi, upecie chlieb..po skonceni ho akurat treba vybrat, aby neodvlhol..a ta vona na cely dom :) no to je uzasne :)!

lenuliatko

mate aspon prechadzku.a mala ti nevytahuje veci z regalov v obchode?marekov sused ma dcerku 4 rocnu a ta ked su v obchode tak vytahuje veci z regalov a dava do kosika a ocko zanou vyklada naspat :D
stym chlebikom ma vies co napadlo?ta domaca pekaren moulinex co bezi reklama v telke.to moze byt dobre.vyrabas si vlastny chlebik.len ktovie kolko roboty treba kym sa vsteko pripravi:D

dd

ved jasne, my sme tiez chodievali menej do obchodu, ked manzel brigadoval a aj chodil do skoly..ale teraz ked je doma a uci sa na skusky, tak treba viac potravin.tiez radsej robievam vacsie nakupy, ale pokial pochybi kusok syra, ci chlieb, tak sa do obchodu aspon troska prejdeme s Betkou :)