Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

Lenka, ved nie je za co :)..ved aj ja som mlada, mamina, manzelka..ved to nie je ziadna vada, ani nic podobne..moja mamina sa stala maminou dokonca este ovela skor ako ja..a co..postarali sa o nas aj s ocinom dobre, myslim, ze nas aj dobre vychovali..nie je pravidlo, ze vyspelejsie zeny musia byt tie najlepsie matky a manzelky :)..aj ja som si Ta oblubila a som rada, ked Ste ako rodinka spolu a stastni!pekny vecer :)

lenuliatko

dd dakujem ti za obranu.ty si bojovnicka zamna asi :) si zlata.som si ta oblubila ale nie len preto.aspon ma neodsudzujes zato ze som sa vydala a mam dcerku.dakujem :)

lenuliatko

no to mas teda dobre!zavidim :) ja sa asi v najblizsej dobe tam asi nedostanem.nechcem uz nikomu malu davat.mala som dost v nemocnici uz sa od nej ani nepohnem.by ste sa cudovali ako jej idu zubky.dneska mala dost divne chvilky.raz sa usmievala ostosest pucila licka a potom sa mracila a zase dookola.ale co musim povedat ze pekne spinka.naucila som ju na rezim ako taky aby sa to dalo udrzat a pekne spinka.spachtos riadny.v noci sa ani tak casto nebudi ako niekedy.aj sto razy za noc.

dd

ano, chapem..vsimla som si...chod sa veru radsej potesit malou Alex..a ked spinka, tak len na nu tisko pozeraj :) ako krasne buva, ako taky malinky anjelik :)
ja tiez nechcem vyvalit kopu penazi len za to, ze ma kadernicka ostriha...

lenuliatko

idem ja prec z tadial mam tu toho plne zuby uz nemozem nic napisat...bleee.lezie mi to tu na nervy uz niekedy.

lenuliatko

ja som bola raz u jednej kadernicky a som vyvalila tolko penazi ze sa mi oci otocili tri razy.niektore kadernicky maju nehorazne ceny zato ze ti tri razy zastrihne do vlasov a da farbu mozno.tak tiez chodim k jednej takej co je uzasna a ceny ma normalne.za spolocensky uces chapem ze tolko penazi musis dat ale za obycajny strih.och.

dd

no vidis :D, tak aspon si budes moct aj tieto veci poriesit :).ja som tiez u kadernicky bola neviem kedy naposledy :D..aj som sa tam chystala tot pred 2mesiacmi tusim..ale mi tam cosi voslo, tak som nebola..tu v meste neviem, kde by bola nejaka taka dobra a aj cenovo slusna kadernicka a k tym dvom, co som chodila, sa objednava a este su aj tych par km dalej..preto sa mi k nim nechce..tiez by som s tym mala cosi poriesit..no uvidim este..

lenuliatko

no nepytaj sa ani kedy som mala ten cas na seba.asi v nemocnici.a u kadrnicky a kozmeticky neviem kedy som naposledy bola.neviem kedy tam ani pojdem :D
nejako to budem musiet poriesit.

dd

to Ta zamestna dost, aj ked este dorabate doma malickosti a treba upratovat..a ved aj chvilu len pre seba na oddych potrebujes :)..takto si ju aspon skor budes moct kdesi "ukrojit"..ako keby si mala este kopu dalsich povinnosti...