DôLEžITé

[zruseny12]

no sak ty vies ako sa po nom citis,ja mam strasne rada cesnek ale ked si ho dam ide mi prasknut hlava,ale ja mam aj velmi nizky tlak.Ked uz nemozem vydrzat tak si dam cesnek a topinku,ale potom si musim hned dvihnut tlak kavou,alebo pijem caj z rozmarinu na vyrovnanie tlaku...

jaja

zlá zrážanlivosť krvi sa nedá zistiť z krvného obrazu?? u kardiologa zatajiť hak- to bola chyba:-( vieš , niektorí lekári ako tu čítam predpisujú hak len tak- táto sa dobre znáša a testy potom...

panika

HAK by mal lekar predpisat po odberoch krvi a mal by poznat zdravotny stav pacientky. ak mu ona nieco zataji, ako ma o tom vediet? jednou z kontraindikacii pri HAK su akekolvek ,,cievne problemy" a preto sa chodi na pecenove testy, aby sa odhalilo pripadne nebezpecenstvo...A k tomu fajcenie -nemalo by sa (a po tej 35 VOBEC) -pretoze je jednym z rizikovych faktorov vzniku aterosklerozy

jaja

jedna tabletka denne ma nezabije, + cesnak, chcem vyskúšaťť aj pupalkový olej, lebo pred krámami som mimo (samozr. od kedy som vysadila hak)

[zruseny12]

vies to uz zalezi len na tebe,mne povedal lekar toto,a forte je silnejsie,ale ked ti staci len B-KOMPLEX,tak ber ten ja davam dcere ten slabsi,kazdy den...a ak sa budes citit zase vo vacsom stresse tak prejdi zase na silnejsi...FORTE,AJ JA TO TAK ROBIM.JA SOM raz vynechla uplne b-vit.lebo mi to uz liezlo na nervy brat tolko tabl.ale hned sa mi zase stress vratil,lebo fakt ja som niekedy vo velkom stresse...tak tom uz zalezi len na tebe...ako sa rozhodnes...no este ked nemas zle travenie B-vit.mozes dostat aj pomocou stravi,ja prave nemozem lebo mam zle travenie,preto beriem dlhodobo...to je na tebe...

jaja

vieš mariaa pýtam sa kôli tomu, že som si zisťovala info cez net, a na jednom letáku bolo napísané, že sa neodporúčajú brať vkuse viac ako 3 týždne, 1-3 tablety denne, bolo to len na 1 z 5... lebo ich chcem brať aj nadalej...
si myslím, že hak mi znížila ich obsah v tele, lebo som mala stres, vypadávali mi vlasy a zlá kvalita nechtov. bkomplex-c sú také účinné ako forte - mám ich doma a chcem brať tieto teraz...