čo mámk srpaviť?

a ked

a ked sa chlapovi poriadne nepostavi???ze ho ma malo ,,tvrdeho,, ??? co potom?? milovali sme sa s priatelom 1x a skoncilo to nijako, lebo jemu sa nepostavil...:/ povedal ze chyba neje vo mne, ale v jeho hlave..:( ze este neje psychicky ok..moze to byt pravda???lebo ja si namyslam blbosti ze som ho asi nepritahovala...

47854

13 rokova ziaden orgazmus co vy dvaja v tej postely robite a to ze ti nechyba samozrejme ved nevies co to je k tvojej priatellke nie kazda zena sa urobi pri styku jednoducho ruky pusa a tak skusaj mojmu priatelovi to tiez zo zaciatku neslo stresoval teraz je vsetko o.k.

mia

ja som tiez zo zaciatku nemala orgazmus, a bolo mi to jedno hlavne nech sa priatel spravi, a potom som si povedala ze ho chcem dosiahnut konecne aj ja, tak sme zmenilu polohu a ja som bola hore a od vtedy ho mam vzdy, no kym sa partner nespravi skôr:Dkeby sme mali inu polohu tak by sme sa mohli milovat aj cely den, a aj tak by som ho nedosiahla

utopia

A ja som s manželom už 13 rokov a ešte nikdy som nemala orgazmus a ani mi ho netreba. Nie každé telá sa k sebe hodia, ak tam nefunguje chémia,tak ho ani nedosiahne,lebo mozog je na inej vlne.

mikka25

No s babou je to trosku komplikovanejsie,treba to cas...asi nejlepsie pre nu by bolo byt hore a nech sa sustredi len na seba, na svoju rozkos...a ak by si to zvladol, tak skus pokracovat aj po tvojom O. vela stastia..pa

zuzana175

zameraj sa teda na klitoris.a ked ti ona povie,co a ako,nemoze byt ziadny problem.popripade ti to moze aj ukazat

veronikabj

nerob si starosti,skus ju vzrusovat tak alebo najdite si taku polohu aby si jej suchal klitoris.Netrepem,je to moj pripad.