rizikova gravidita

Príspevok v téme: rizikova gravidita
carrie

Ahojte vsetci,chcem sa s vami podelit o moj problem.Som v 33ty6dni tehotenstva a pred 2tyzdnami ma pustili z nemocnice pre tvrdnutie brucha a nizko polozeny plod.Hrozil mi predcasny porod.Lekarka mi ale vravela ze ak sa to raz spusti uz to nezastavime.Prosim vas o uprimnu odpoved.Myslite ze ak by sa to narodilo v tomto tyzdni prezilo by to?Zajtra zacinam 34ty.Ale citim sa hrozne a panikarim okrem toho mam velmi male brusko.

si_deria

dobry den chcela by som sa opytat ze ci je rizikove ak ysom porodila v 36tyzdni tehotenstva dnes som v 36tyzdni a doktor mi poovedal ze mozem porodit aj skor je to rizikove prosim o radu

hula

GRATULUJEM!!!!!!!No vidíš,tak sa nestresuj,už je to dobré,už to bude v poriadku.Držím ti palce,aby si aj pôrod tak perfektne zvládla!

hula

Držím ti palce,aby si to vydržala čo najdlhšie.Neviem z ktorého mesta si?Ja som porodila dvojičky v 36 týždni,ale od 25 týždňa som bola v nemocnici,v Košiciach.Stále mi hovorili,že treba vydržať aspoň do 32 týždňa,a naozaj po 34 týždňi prepúšťali domov,ja som nechcela ísť domov,bála som sa.Ale doma ma nečakalo dieťa,to neviem ako by som zvládala.Aj môj doktor hovoril,že pokiaľ sa spustí plodová voda,už cesty späť nie je.Už sa tak nalaď,že je to fajn,už si v 34 týždni,ešte keby dva,je to super.Držím ti palce!

carrie

Toto je uz druhe.Mam 5rocneho synceka on sa tiez narodil uz v 36tyzdni 2650bola vaha.Ved ja lezim ale staci ze idem na wc a do kupelne no a uz mam z brucha skalu.Ten cas ide strasne pomaly......

vierka

Carrie,je to prvé bábo?Ja by som na tvojom mieste ležala jak prikovaná.Akože babo má veľké šance na život.veď prežijú aj pol kilové.Len by to mohlo zanechať na ňom nejaké následky ale nemusí.tak pekne oddychuj a vydržte to aspoň do 37 týždňa.A to malé bruško nieje problém,pokiaľ má babo toľko,koľko má mať /veľkosť,váhu/držím palce.