neznášam jeho robotu

Príspevok v téme: neznášam jeho robotu
som nešťastná...

priateľ robí u skáraného súkromníka- je čašník. pracovný čas má od nevidím do nevidím. myslím , že aj ked sme spolu nemáme na seba čas, únava a tak... prestáva ma to baviť stále čakať, kým sa im uráči pustiť ho z tej sk...j roboty. je to východisko z núdze, ale myslím si že sa tam môže nasťahovať rovno, je tam častejšie ako hocikde inde... neviem si predstaviť, že by sme žili spolu a videla by som ho 3 hodiny denne aj to pred spaním...

sedmikraska

no neviem, urcite si nepripadam, ze by som zlyhala, skor nechcem zazit to, aby som si musela vziat hypoteku alebo nejaku pozicku. Nemam na plane tu zostat navzdy, ale rychlejsie sa tu setria peniaze a k tomu ako bonus sa naucis jazyk

usiko

sedmikraska,
nie nebolo to konkretne na teba...ale na tych, ktorych som vseobecne spominala...a je ich bohuzial vela....ja osobne, keby som mala odist von a zarabat tam, asi by som sa citila, ze som na plnej ciare zlyhala....

som nešťastná...

hej usiko, neco na tom bude, ale aj tak chcem ísť po výške do zahraničia na rok-2 s priateľom, predsa tam ti dajú za prácu viac... niekedy to človek pretrpí... a potom sa usídliť na krásnom našom perspektívnom slovensku..

sedmikraska

usiko ak nieco s tvojho prispevku bolo mierene na mna, tak len to ze pracujem s priatelom na chemickom triale. Nie kazdy v zahranici pracuje v podradnej praci a neviem ci si myslia, ze su geroji, tu slo o to, ze by chceli byt castejsie spolu

usiko

Vypadnut z toho skaraneho slovenska? No uzasne, ako si niekto mysli, ze v GB je trava zelensia.....Slovensko je krasne a nemyslim si, ze len preto, ze niekto si tu nevie alebo nechce najst pracu, ho povazuje za krajinu, z ktorej treby ihned odist, levo vonku je lepsie...podla mna nie je macher ten, ktory odide do zahranicia a tam umyva riady alebo cisti domacnost, ale ten, ktory tu zostane a presadi sa...aj ked je to tazke, ale nie nemozne....ludia casto nemyslia na vzdelanie a idu na hocijaku stred. skolu len aby mali papier a ujdu von. &namiesto toho by mali rozmyslat, na aku skolu ist, aby mali pracu.....ved v krajinach, kam utekaju je prace kopec, nie je problem si hocico najst, tak preco si kazdy co robi v zahranici podradnu pracu za velke love mysli, ze je geroj? Podla mna je len zbabely alebo materialisticky zalozeny....

sedmikraska

aj my sme vypadli do GB a pracujeme od nevidim do nevidim, ale spolu, takze tie tri, niekedy dokonca len jednu hodinku doma pred spanim len cumime na telku, ale za cely den sme spolu az az. Fakt nad tym premyslaj a snaz sa hladat nieco cez net uz pocas studia

jajka

no ved aj moj robi cez vikend...inak sa neda,mzda co ja viem...a ked pride ku mne po praci,tiez je utahany a nic moc nemozeme robit..aj ked sa snazi...snad sa to zlepsi,toto je nas jediny problem nastastie:))

jaja

akože on sa snaží prísť ku mne, ale sa mi zdá, že aj tak trávime málo času spolu... lebo ked príde uťahaný z celodenného behania... podla mna robota bez fixného pracovného času je na nervy...od kedy sme spolu tam robí, ale neviem si zvyknúť, najmä ked majú akcií po p..u a je ich tam málo čašníkov, bo tam nik nechce ísť robiť. proste je tam 7 dní v týždni hocikedy a min. mzda...

jajka

a ako dlho pracuje uz na tom mieste?inak uplne ti rozumiem,tak sa neda fungovat...my sa stretavame dvakrat za tyzden uz vyse roka,pretoze sme z roznych miest a tiez by sme s tym chceli nieco robit,ale zatial to nejde...