Viaderm

mery999

RNG, to co tu ty pises je uplne o niecom inom, je to krem na kozne problemy a nie tabletky o ktorych je tu tema....takze si vedla jak ta jedla a nabuduce ked nieco zistujes zisti si to poriadne :)

zwedavus

ahojte, som rada, ze tu je tato tema, akurat som chcela taku nejaku podobnu zalozit aj ja:)) asi pred dvoma alebo troma tyzdnami som si ho kupila aj ja.. prave sa mi minul ten druhy pas tabliet a zatial som vcelku spokojna, urcite som nemohla cakat za tak rychly cas dajaku vyraznu zmenu.. ale myslim si, ze ked ho budem uz uzivat dlhodobejsie, tak tie vysledky budu o cosi lepsie.. ja som si ho kupila hlavne za ucelom vypadavania vlasov, v poslednej dobe mi strasne padali vlasy.. mne to dost pomohlo prave na nechty a plet a mam dojem, ze aj tych vlasov kedysi vypadlo viac, no ale stale ich vela pada.. takze mozem potom napisat ake budu vysledky po dlhodobejsom uzivani, ale zatial som celkom spokojna.. a presne, dostanes to normalne v lekarni, aj ja som si to tam kupila a su to tabletky, take vascie, je ich tam presne 50 toboliek a stoji to okolo 400 Sk..

summerka

VIADERM je perfektný doplnok vo forme tabliet ktorý mi vyrazne pomohol...mala som znicene vlasy po farbeni,trvalej plet so sklonom k vraskam a akne a to vsetko zo stresu....uz za 2 tyzdne bolo vidiet vysledky....odporucujem vsetkym zenam aj divcatam na akne,ktore maju problemy s vlasmi nechtami alebo pokozkou....ja ho uzivam stale je to lepsie ako kvalitna kozmetika...

viaderm

Ahoj, sasanka:), prosim Ta, mozes mi napisat, ze kde si kupila ten produkt?

Je to krem?

A ako vies, ze je trojkombinacia vitaminov na plet, vlasy a nechty, je to napisane na obale, ci pribalovom letaciku?

Vdaka, mam zaujem o ten produkt, este som ho nikde nevidela predavat.

RNG

Pre tych, kotri chcu vediet, co ten viaderm vlastne je
How does Viaderm-K.C. work? What will it do for me?
This medication is used to treat skin rashes that have become infected by certain bacteria or fungi. It contains four ingredients: triamcinolone, neomycin, gramicidin, and nystatin. Triamcinolone belongs to the class of medications called corticosteroids and works by decreasing inflammation. Neomycin and gramicidin belong to the class of medications called antibiotics and work by killing certain bacteria. Nystatin belongs to the class of medications called anti-fungals and works by killing certain fungi.
.....
Tj je to kortikosteroid proti zapalom
2 antibiotika proti bakteriam a jeden prostriedok proti plesniam.
Takze len obranne prostriedky, ziadna vyziva ani vitaminy.
......
Keby som mal vyrobit ucinnu zmes, dal by som do kopy niekolko vitaminov(hlavne C a E ,pantotenicku kyselinu a biotin), kokosovy olej na vyzivu a par kvapiek GSE ako sirokospektralnu obranu. Mozno v buducnosti alebo "v druhom zivote" az budem mat viac casu....

miaa

ANO NA VLASY VELMI DOBRE MNE POMOHOL AJ NA PLET.NA NECHTY NIE AZ TAK VIDITELNE.POMAHA AJ PRI VYPADAVANI VL.MNE PADALI HROZNE,MALA SOM UŽ LYSINY A PO 3-MES.KURE SA MI ZACALI ZNOVU ZALESNOVAT.AKO DOBRE.