po akom čase chodenia ste maly sex?

amy389

mi po 2 tyzdnoch a boli sme vtedy obaja opiti takze si pamatame len take utrzky :))) bolo to jeho aj moje poprve haha

bobor

oida chcem sa ta spytat ze ake veci ste skusali ?? alebo poradte mi co mam robit z mojou nezvem to priatelkou ked sme na sex primlady

judy11

my sme boli asi pol roka kamarati, potom na jednej chate sa to nejako vymklo :)) a odvtedy sme spolu, uz 7 mesiacov...mozno to bolo zbytocne rychlo, aj ma to obcas zamrzi, no ale nepatrim k ludom co si zvyknu odopierat...treba ist do toho ked obidvaja chcu a su priraveni, niekedy je to za par dni, niekedy par mesiacov, ale nejake umele predlzovanie podla mna nie je na mieste

anjel

no zoznamili sme sa sice, ale ako bezne sa ludia zoznamuju.Na prvom stretnuti sme sa spolu vyspali a odvtedy sme spolu. Bude to uz rok. este asi by som mala povedat, ze nikdy predtym som take nieco neurobila,toto bolo prvykrat v zivote a mozno uz ja posledny:-))))

ema

ja po ani nie celých 2 mesiacoch...teraz sme spolu rok a nádherne to klape...a ani sme sa do ničoho nenutili. proste to prišlo a bolo to nádherné a stále je to krajšie a krajšie :)