aky by ste boli vy?

palec-

skusil som to bol som taky ako ona a bolo vidiet ze jej to vadi aj ked mi to nepovedala priamo ale z jej spravania to bolo jasne.Tak co teras dalej?
A stymi chybami no ja si ich vsimam pretoze som sa pokusil odmilovat ale tych veci co ma na nej pritahuje je ovela viac.

mojatvoja

no ty si fakt zamilovany....ved si si sam odpovedal, ze sa k tebe nesprava fer. Je si vedoma svojich "prednosti" ktore ta pritahuju a manipuluje s tebou.
Ako si chces overit, ci ta lubi alebo nie?? Vie na teba zahrat take divadielko, ze jeden by z toho grcal.
Nechcem ti tu nejak tvrdo hovorit, lebo si to nezasluzis, ale zacni si viac vsimat aj jej nedostatky a uvidis , ze ich ma riadnu kopu.
Ked mame niekoho skutocne radi, tak sme k nemu uprimni, nezistni, nekalkulujeme, nevyjednavame, a bohuzial toto tu vidim.
Je selfish, vypocitava, a nechcem sa opakovat, uz som to tu pisala....

palec-

ja som ju zacal tak velmi lubit preto lebo ma urcite vlastnosti o ktroych som snival aby malo moje dievca a aj fyzicky ma pritahovala.Pocase som ju zacal mat este viacej rad.Bolo vsetko super no tak po 3-4 mesiacoch zacala byt trosku ina.Teras tie jej prave crty je iba vidiet ked je nejaky problem teda medzi nami ze by mal byt koniec alebo podobne vtedy sa dost doslova podlizuje ale ked je vsetko v pohode tak zase robi skoro len to co sa jej chce.Ja som mal uz vela krat chut ukoncit ten vztah ale tasko si dokazem predstavit ze budem bez nej.Okrem nej nepoznam babu ktora by ma az tak velmi pritahovala.
Myslim ze najlepsie by bolo nejako si ju preverit ze ci ma naozaj lubi ale ako?

mojatvoja

usiko, presne ako hovoris..nevazi si ho, nema pred nim respekt. (nemyslim poslusnost ale respekt pred osobnostou.
Ju by mal vyuzit na to, aby sa cvicil vo vlastnej sebaucte a nie robit pajaca na spagatikoch. To ze sa obcas nahneva a povie si svoju, to este nie je riesenie situacie. Ona aj tak vie, ze sa to zase vrati naspat... A stale trvam natom, ze ho ma len na docas, aby niekoho mala. Otazka predstize pred inymi babami, aby sa mohla ukazat, ze ma niekoho, kto jej zobe z ruky a sa podriaduje jej rozhodnutiam. Keby sa bala, ze ho strati, tak nerobi taketo kyksy.
Chlapce zlaty si velmi citlivy a toto nie je baba pre teba. Ta ta bude vycucavat do poslednej chvile a pototm uz len vypluje papierik z cukrika.

usiko

palec, mas nizku sebauctu, snaz si to urovnat, postav sa pred zrkadlo a povedz si: "Som dobry, sikovny a nie som tu nato, aby ma niekto ponizoval a zametal so mnou..." alebo nieco podobne....a zmen svoj postoj...aj ked zene spociatku lichoti, ze muz robi to co chce ona, po case ju to prestane aj tak bavit, pretoze potrebuje silneho muza po boku a nie niekoho, kto si nezastane ani sam seba....

usiko

palec, mas nizku sebauctu, snaz si to urovnat, postav sa pred zrkadlo a povedz si: "Som dobry, sikovny a nie som tu nato, aby ma niekto ponizoval a zametal so mnou..." alebo nieco podobne....a zmen svoj postoj...aj ked zene spociatku lichoti, ze muz robi to co chce ona, po case ju to prestane aj tak bavit, pretoze potrebuje silneho muza po boku a nie niekoho, kto si nezastane ani sam seba....

mojatvoja

ma ta isteho, uvareneho.....takze uz vyplavala jej prava osobnost.asi by bolo dobre fakt jej urobit to iste ako test. Uz len preto, aby sa zneistila. Neboj , urcite jej to zacne vrtat v hlave a bude k tebe milsia. Nie preto, ze byn ta mala zrazu radsej, ale preto, ze bude mat pocit, ze ta straca.Ten pocit je ale vlastnicky a nie uprimny.
Ona ta totiz nema rada...Ma ta, len preto, aby niekoho mala. Ale ak na niekoho nnarazi, tak ti velmi ublizi. Jej odchod od teba bude dost chladny a ty sa budes trapit. Skus sa od nej odputavat. Stretavaj sa viac s nejakou partiou, na pivo , sport a tak.A skor ci neskor narazis na niekoho, kto si ta bude vazit a mat ta uprimne rad.

zuzka*

rob ako myslis palec, ale ak k nej budes pozornejsi a milsi ako doteraz tak bude mat pocit, ze je vsetko ok a ze ti neprekaza, ze travi viac casu s kamoskami ako s tebou a bude s tebou este menej a ty budes velmi nestastny...zrejme ju fakt lubis, ale uvedom si ako sa citis ty, lebo potom to nebude laska, ale len trapenie...smiem sa spytat kolko ma tvoja priatelka rokov?