Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

holenie .... tam dole

neskúsená

Ahojte,ja mam len 14 rokov a idem do chorvatska ,tak som si chcela kupit nejaky holiaci prostriedok.čo je lepsie:žiletka alebo strojcek?Prosím pomozte :-)

nikola000

a zabudla som dodať..že nebojte sa holiť oproti smeru..ja sa holím aj oproti smeru a mam na dlhšie pokoj,oholim sa uplne do hladka..a ozaj,ja si zvyknem este aj na druhy den potrieť intimne miesto s tym balzamom po holení..

nikola000

ahojte..ja použivam penu aj balzam po holení nivea woman..a žiletky gillete tie jednorazovky modré..tie su najlepšie.! a samozrejme panske..uz nikdy nekupujem ziletky pre zeny lebo su slabé..s cisto novou sa holím a ma škriabe..ja len panske ziletky pouzivam tie vydržia ovela dlhšie..

lea

dobra žiletka?? poradte...ja mam normalnu pre zeny gillette ... a viete co bojim sa holit to protismeru rastu lebo sa mi potom urobia cervene vyrazky

lulus

ja pouzivam kondicioner na vlasy,zjemni uplne chlpky, mam ho v kupelni vzdy po ruke, pekne voni a llllaaahunko sa s nim oholim uplne do hladka

žienka

holi sa niekto aj bez peny? že priamo s holiacim strojčekom??? ja to tak robim..ale samozrejme vždy použijem novu žiletku...penu nepouživam lebo neviem aka by sa mohla použit...poradi niekto?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.