Proč je lepší být baculka?

Príspevok v téme: Proč je lepší být baculka?
baculkaaa

Proč je lepší být baculka?

Dopřávej si jídla, i když si tlustá - jsi pro spoustu mužů sexy a je to mnohem lepší, než být vyzáblina!

Existuje velká skupina mužů, která miluje baculky, boubelky, tlusťošky, otylky či jak se oplácaným ženám dá říkat. Ale ne každý z těchto lidí je ochotný to veřejně přiznat. Doba se ale mění a baculky začínají být v kurzu!!!

A proto - holky neblbněte s různýma dietama, cvičením a dalším trápením těla - jste krásné takové jaké jste - "Ať žijí boubelaté ženy !!! "

1. Kluci si mají na co sáhnout (lepší bujné tvary než chrastící kosti)
2. Baculky jsou veselé a vyhledávané pro svůj smyl pro humor.
3. Baculky jsou víc sexy než kostry.
4. Smiř se s tím, že nejsi štíhlá. Jsi stejně krásná a pro některé i krásnější !
5. V upnutých kalhotách máš sexy zadek a pod těsným tričkem krásné bříško!
6. Když to budeš umět prodat, budeš působit nevinně.
7. A baculky, přece nechcete splývat s davem hubeňourů. Budete jiné a nikdo vás jen tak nepřehlédne.

Zkusili jste to již s baculkou?

- Zažil jsem a moc se mi to líbilo. Pokud se naskytne situace, neváhal bych opakovat.

- Zažil jsem i já a byl jsem nadmíru spokojen, nemluvě o poprsí č.5. Rád zopakuji, i když při mojí váze 60 Kg se mi příležitost tak často nenaskytne. Super sexíček...

- Zažil raz, a tužim po tom zas a zas. Sice nemam priatelku anorektickeho typu, ale ani nie uplně baculku. Baculka bola tiež moja prvá láska..

- Jasně,zažila jsem to a bylo to super!Nádherně jsme si to užily a doufám,že si to ještě někdy s nějakou takovou sympatickou kočičkou vychutnám.

- Jednou jsem to zkusil a je to lepší než s nějakou anorektičkou. Hned bych to zopakoval je na co vzpomínat

-Díky za takové ženy jenž jste vy! Když je možné vplouti do tak pěkných a měkkých tvarů a polaskat vše, co se nabízí – je to prostě slast, jenž stále hledám!!

-Vybírám se jen a jen boubelky a nemůžu si stěžovat!

-Poté, co jsem to zkusil s boubelkou, už nikdy nechci žádnou vychrtlinu nebo anorektičku. Jedině už baculky a boubelky !

-Boubelky a baculky jsou prostě nej... a nejlepší jsou tlustá bříška!!!

Karina

tak mna osobne pobavil bod 5 ... baculky su mozno krasne ked su primernae oblecene svojej vahe... ale ked vidim nejaku v obtiahnutych rifliach a v tricku nad pupok a celu cestu autobusom mam pred sebou tu jej pneumatiku (sory za vyraz) tak sa niekedy chytam za hlavu..

bubu123

mas pravdu, radsej byt obezna nez anorekticka, ale nie kazdy kto nie je obezny je anorektik, chalanom sa viac pacia stihle baby, lebo su viac sexi, a nemaju na sebe horu sadla a nemusia sa ju hambit ukazat pred svojimi kamaratmi

zuzanely

Ako je to pravda že plnoštíhle baby sú krajšie a vyzerajú oveľa milšie, ale uznajte, nikdy sme nemali chuť oblicť sa do krásnych šiat a ukázať krásne telo...?! Ja som tučná od narodenia a tak viem že chudá nikdy nebudem, ale zlepšiť sa to vždy dá :)

tucibomba

presne tak... baculky lets go!!!! :)
uz aj mne zacina liezt na nervy tento kult vychrtlin, clovek ma z toho zbytocne komplexy, ked mu netrčia kosti ako to vidi vsade na modelkach, hereckach v televizii, casopisoch...
sak to je chore.

carolinaaaaa

Na túto tému musím reagovať. ten kto vytvoril túto tému, chcel určite privodiť sebavedomie väčšie ženám, ktoré su viac pri sebe a majú nadváhu. Byť baculka nie je nič príjemné mám možnosť si to vyskúšať na sebe. najviac ma prekvapilo že muži to chcu ,,sex,, len so ženami čo sú bacuľky. ja nevravím, že nie. ale na vzťah a na verejnosť by sa s bacuľkou neukazovali. Súčastní muži hľadajú krásky a nie bacuľky. Čo má žena z toho ked je bacuľka a chcú ju na sex??? hmm? ona nepotrebuje vzťah? porozumenie, lásku atď???. Dôvody byť bacuľkou ktoré boli uvedené v tejto založenej téme sú o ničom a mňa nepresvedčili.sú to len keci čo ľudia hovoria aby poskytli bacuľkám útechu.každý si môže na to vytvoriť svoj názor.

bebe1

cela ta stranka je hrozna ... . VED PREDSA OBEZITA NIEJE ZDRAVA !!! A tie ,,dovody", preco je lepsie byt baculkou.... hruuza .. . PRe mna su tie fotky a cela ta stranka ... jedna velka motivacia .. preco nepriberat ... :-)

lea

a ten chlapik, co to pisal, tiez podozrive, ze sa orientuje na baculky, ked on sam ma 60 kg.. no co je to za muza so 60 kg?