s akym samoopalovacim kremom mate dobre skusenosti?

566

ja som si kupila zhruba pret tyzdnom garnier, smrdiet trocha smrdi, podla mna vsetky tie samoopalovacie smrdia, zatial som mala tri a mali vsetky taku charakteristicku vonu, ale ja som celkom spokojna s tym mliekom garnier, urobim si piling a tak sa rovnomerne natriem, udrziava mi to hnedu pokozku, a tiez ju mam vlacnejsou ako po inych telovych mliekach, som s nim spokojna

:)

a newadi ked som si kupila garnier na normalnu az snedu plet ?? lebo ja som dost biela tak newiem som si to newsimla poradte pls

zuzana175

ja mam teraz z oriflamu. uz po prvom natreti som videla vysledky.a zanechava take jemne trblietky,tak na slnku to vyzera krasne.ani nezanechava flaky na obleceni,no len jedna nevyhoda ktoru vidim ja,ze mi nevonia.predtym som mala johnsons a ten smrad je skoro rovnaky,len o nieco mensi:(
ale inak som spokojna

:)

a ako sa vola ten garnier myslite hydratacny sprej na lahke opalenie ??? alebo hydratacne telove mlieko pre ziarivu plet ??? pls poradte

jancecka

aj ja mám nepríjemnú skúsenosť s tým, že mi to smrdí D: garnier nesmrdí? môžem kombinovať samoopalovák a solárko? Asi nie