Kremy na zadocek

pitna voda

jani to nemyslis vazne! to su co za sproste argumenty? takeho doktora by som chytila pod krk a vykopla ho z ambulancie,taki ludia nemaju co robit na postoch lekarov.neviem ci ten sebamed a sudokrem pomozu,ale pocula som ze su ozaj dobre,len aby ste jej este viac neuskodili tym ze stale skusate na pokozku nieco nove.v kazdom pripade to nevzdavajte,hladajte co je pre nu vhodne,nemoze predsa trpiet.skuste sa niekde informovat aj o solarku,take male domace,neter ma take iste a pouziva ho sice na chrbat,masti sa jej velmi pokozka a tvoria sa jej tam vyrazky,jej to doporucila kozna lek.alebo morska voda.pozri aj v tomto fore temy dozadu urcite najdes nieco cenne.vela stastia a nech sa to podari cim skor vyliecit.

agina

pitna voda ten krem co smrdi rybacinou sa vola Sudokrem.je najlepsi pre deticky. Canesten-om by som babatko urcite nenatierala.

janka

pitná voda
skúšali, inak repíkom jej to mamina umýva každý deň, raz prestala a malo to katastrofálne účinky, tak neviem čo vyskúšame, ešte ten sebamed a sudokrem sme nemali, tak uvidím. Názor doktorov, načo liečiť, aj tak nemá nič zo života.

pitna voda

janka to mi je luto,skusali ste aj nejake bylinkove kupele? napriklad repik alebo nechtik lekarsky,dubova kora a pod?
vierka ano predpisal mi aj do posvy ale aj na potieranie,preto ma udivuje ze to doporucujes babatku,myslela som ze je to cisto"zensky?krem nemusis sa hned paprcit moja.

vierka

A ešte :pri vaginálnej mykóze ti určite lekár predpísal niečo do pošvy,a canesten len na potieranie zvonku.ten sa do pošvy nedáva.Vlastne ukľudňuje svrbenie.

janka

pitna voda
To nie je pre bábätko, mám švagrinku, má 35 rokov a downov syndróm. Už vyše pol roka má zaparené miesto pod pazuchou,ktoré najrpv vyzeralo nevinne. Aj púder sme skúšali a zmizlo to, no neskôr sa to objavilo väčšie a teraz to mokvá, hnisá. Doktori nepomohli, ba viac uškodili. Tak neviem

vierka

pitná voda,viem na čo sa používa canesten.Som sestrička na gynde,a tiež som oči otvárala,keď mi to povedala detská lekárka,že vy to neviete?a prichádzate s tým do styku.Vieš,aj ženy majú problémy so zaparením medzi nohami,a písali sme na to canesten.

pitna voda

janka na zaparene miesto pod pazuskou babatka nieje vhodny krem,skor skus vysusit miesto pudrom.moj syn maval zaparenu dokonca aj cast pod krkom,bol tucnucky a krk sa mu zlieval spolu s trupom a tvorila sa mu tam taka ryha a ta bola stale zaparena. ale zvladli sme to pudrom a od 3 mesiaca to zmizlo uplne.

pitna voda

preboha vierka Canesten? ten je na mykozy,ja som ho pouzivala pri vaginalnej mykoze preto sa cudujem. kazdy pediater to potvrdi ze na detsky zadocek je najlepsia obycajna detska mast,alebo detska pasta s rybim olejom,ona trosku smrdi rybacinou ale v pohode.dokonca nam ju davali aj v porodnici detickam.stoji okolo 40 sk a je v kazdej lekarni.Pytiol je tiez dobry ale ten sa pouziva az ked su zapareniny velkeho rozsahu,mokvajuce a nehojace sa, a to myslim tvojmu babatku nehrozi. zelam ti vela stastia a zdravicka aj tebe aj malickemu.