Najšitnejšie a najneshopnejšie kozmetiky

Lenush

suhlasim s nazorom usiko. ja napr. milujem vlasovu kozmetiku pantene, za to mojej kamoske sa z tychto pripravkov tvoria lupiny.. je to individualne

usiko

no, neviem, ale tato tema je taka...neobjektivna....myslim si, ze co jedneho sedi, druhemu moze sposobit vyrazky....nemyslim, ze mame pravo hodnotit vyrobky, na ktorych si niekto dal v laboratoriach zalezat, hodnotit a odsudzovat ich len preto, ze my mame aknoznu, citlivu a neviem aku plet, casto ponicenu nespravnym osetrovanim tak, ze cokolvek na nu dame, vysledok casto este horsi....Ten, kto kozmetiku vyraba, nepozna nasu plet, nas hormonalny profil, to, co jeme, ako plet osetrujeme a nas zivotny styl, ako casto chodime do krciem do zafajceneho prostredia, ake nekvalitne makeupy pouzivame, ci fajcime, jeme sladke atd.......takze sa samotrejme nemusi trafit....takze tema "najsitnejsia kozmetika" je podla mna scestna...podla mna by mala zniet "co vam pomohlo a co nie z kozmetiky" a podobne...okrem ineho, mne C a C robilo na plet dobre a teraz pouzivam AB Young a som nadmieru spokojna.....

myis

Clean and Clear - kolegyna z neho opuchla a ja som mala hnusne velke vyrazky z neho :-(( fuj take som nikdy nemala.. Je to velmi agresivna kozmetika

lanolin

hej, nivea obsahuje lanolin,a mnohi ludia su alergicki nan.ja mam zlu skusenost s clean and clear, hlavne peeling.cistic.

nrhoa

to je dost neobjektivne hovorit,ci je to dobre alebo zle.kazdemu sadne nico ine.ja som si napriklad umyla vlasy samponom fructis a mala som vlasy,ako keby som sa mesiac neumyvala.no proste hroza.ale kamaratky si ho velmi pochvalovali.