Hrcka v pyskoch! Nádor?

Bojim sa

Dobry vecer chcem sa spytat :::
Mala som zapal bartolinky zapalilo samy to 4 krat spravila sa my cista ..my to chyrurgicky vipustili teraz tam mam hrcku malu ale neboli ma a narastie to neviete my poradat co to moze byt

Ewik

Ahojte.. Mám vážny problém ľavý pysk ohanbia je oveľa väčší ako ten pravý.. Strašne sa bojím.. Neviem co mám robiť.. Či to zmyzne samo alebo s tým treba ísť ku gynekologovi.Je to veľké asi tak 4 cm. Prosím poraďte mi :(

Sandokan

viem ze to bude zniet blbo a zvlasne ale posly fotku na mircoMY33@azet.sk Ale kim mi odpises ze nie ved posly iba tu cast ktora ta trapi nechcem fotku celeho tela

Jurika

Ja som mala tiež s týmto sem tam problémy pravidelne každý mesiac sa mi vyhodila taká bolestivá \"gulôčka\" dole na pyskoch.. a lekár povedal že to nie je zápal Bartolliniho žľazy ale že je to dosť bežné a veľa žien s tým chodí, že sa to deje kvôli menštruácii ale presnú príčinu mi povedať nevedel. potom mi to samé zmizlo vždy po pár dňoch a nakoniec aj nadobro.

kleopatra4589

Zajdi s tym ku gynekologovi.. sestra mala cosi podobne, gynekolog jej to lokalne vyrezal a teraz je to ok..

Bojimsa

Ahojte,viete mi niekto aspon priblizne poradit?mam 20 rokov a nahmatala som si na lavom pysku hrcku,neboli,je velka asi ako hrasok,nieje to vyrazka a neda sa ani vytlacit.Mala som to pred pol rokom ale vtedy mi to samo zmizlo,no teraz to mam uz asi 1mesiac a pol a nezvacsuje sa to ale ani nezmensuje .Viete mi poradit???dakujem

vystrasena

sarin dakujem,take velke to nie je ,,Ja som o tom nevedela,pretoze som sa dole neholila,zistila som to len vcera,,,Ta hrcka nie je tam v tej kozi pyskov,,ale tak nizsie pri kosti..Ja uz fakt neviem aj v krku mma taku hrcku uz 2 roky...