nivea my silhouette

mimik

holky s tych vasich nazorov sa mi uz mota hlava jedna ze jej to pomohlo a necvici ruhej tretej zas inak... lenze ten krem nieje otom ze vy sa NATRIETE a za mesiac somo 3-4 cm chudsia... Treba masaz vtierat si to do pokozky smerom hodinoych ruciek uplne pokedy nebudete mat suche ruky a miesto kde to natierate suche od kremu... jednoducho vam tam chyba masaz... a najlepsie je natierat sa rano a vecer tak dufam ze date na moju radu babenky a VRAVIM AK NIE TAK TU POTOM NEZABUDNITE ZAS VIPIPSOVAT ZE VAM TO NEPOMAHA... MUSI LEN SA NESMIETE UPLNE SPOLIEHAT NATO MUSITE K TOMU DOPOMOCT AJ VY TAK AKO SOM TO NAPISALA DEVONKY ZOBERETE SI TO TAK ZE KEBY TO NEPOMAHA NEMOHLI BY SI ROBIT KLAMARSKE REKLAMY A VYROBOK BY SA MUSEL STIAHNUT Z PREDAJA... LUBIM VAS A DRZIM PALE DAJTE NA MNA A UVIDITE ZE VAM TO POMOZE ja som si kupila iny krem ale tiez okolo 10 eur stal a po 3 dnoch som videla uz vysledy uplne malinke ale videla...

nilkaaa

Suhlasim s Lolit.Podla mna su inak vsetky kremy na jedno kopyto a nerobia ziadne zazraky.Tento som vyskusala minule leto(sice nemam nejake velke pomarancove hrudy :oP a tak)ale ziadny efekt som nevidela.Max tak pouzijem ten spevnujuci od Garnier,to telove,inac asi fakt nic.Nepomozu.To naozaj sportovat,alebo masirovat nejakym masaznym valcekom a inymi pristrojmi.

lolit

celulitidy vas nezbavi ziaden krem na svete,ale cvicenie, sprchovanie sa striedavo studenou a teplou vodou, menej solit, nech vo vas nestoji voda s toxinmi a masaze hoci aj olejom, no rozmasirovat tie miesta.

maťusiq

sisulienka ahojj pocuvaj mohla byyy si mi poslať na moj mail tu stranku kde by som si mohla kupiť ten kremik dakujem velmi pekne :)

sisulienka

nuz ja mam niveu velmi rada ale na celulitku je absolutne nanic...ja som objavila jeden kremik a ucinky vidim uz po tyzdni :) da sa kupit aj na nete aj u kozmeticky a je lacnejsi ako pripravky z nivea .....