Matersky prispevok-3rocna almuzna

letka

ella, co napadas elle, co to je aky syndrom ze ked chce niekto poradit, pomoct hned nanho zautocime? Kde zijes? Ved pisala ze je to legalne, tak sa nechovaj ako chuj!! A ked nemas zaujem poradit tak tu netrapos. Inak ten link je velmi zaujimavy a moze pomoct mnohym ludom.

ele

Nie je to podvod, je to legalne, malo buducich mamiciek o tom vie. Preco si neprilepsit, ked sa da? Niektore mamicky maju matersku iba 55% z minimalnej mzdy, co je cca 4800.- Tu mas dokaz: www.mihal.blog.sme.sk

ele

Podla mna by sa mal rozlisovat matersky prispevok a rodicovsky prispevok. Existuje finta, ako zvysit matersku az na 16.500.- Sk a to uplne legalne, za predpokladu, ze splnate podmienku, ze pred narodenim dietata ste boli za obdobie dvoch rokov min. 270 dni nemocensky poistene. Piste, ked mate zaujem poradit v tomto smere, bola som na seminari :-). Apropo..Ja suhlasim s Kristofovou aj s Legom, ak sa mozem aj ja vyjadrit :-)

:-0

tak to mas pravdu,telenovela je slaba na to, co tu dokazala p.kristofova,lego a spol.s.r.o.
zda sa mi,ze tu je par ludi,co nie su nemocni,len obtazuju slusnych ludi.

ivkaxxxx

noc nebud drzi k vecernici...:)inak zeny v asii su schopne rodit aj v 70 tke.u nas zeny sa tak zrobia, ze potom nenaju chut ani zdravie na dieta...