Ako,kde sa ho mam dotykat?

Príspevok v téme: Ako,kde sa ho mam dotykat?
layla

Ahojte vsetci :) Takze mam 18 rokov a mam prveho chlapca. Doteraz som nemala nikoho asi skor preto, ze som sa na to vobec necitila aj ked bolo napadnikov :)ale o to tu nejde. Teda spoznala som teraz jedneho fakt mileho a je mi s nim dobre, ale mam jeden problem, kedze som este neskusena tak neviem moc co a ako. Teda chcela by som aby ste mi poradili ako a kde sa ho mam dotykat ked sa bozkavame aby som ho vzrusila..Teda asi on aj je;) Len to, ze on vie ako ma ma chytat a je to prijemne len ja neviem :( napr.ked sme v aute, ked stojime atd...chapete ma..neviem co s rukami:( A prosim vas nepiste, ze to musim citit bo ja nic necitim, ze tam a tam ho chyt...bo ja som to este nezazili, nerobila tak to fakt neviem...nechcem presny postup, ale rady co robite vy a tak:) DAkujem moc moc :)

ja:)

lola03 preco nie on to isto chce a ked nie tak jej chyti ruku a da prec isto ked sa mu nebude nieco pacit tak jej povie skor si myslim aby sa to jej pacilo ked ju vzrusuje zadok tak nech si ho chyti ked stehna nech ich hladi ked krk nech yti ked hrud hladka da ruku pod tricko prechadza po nej ja myslim ze sa to musi jej pacit tak isto ako sa to jemu paci ked ju chyta musi ju to nejak drazdit a vzrusovat a ked sa to nahodu nebude jemu pacit comu moc neverim tak isto jej chyti rucku a povie toto nie to je my neprijemne alebo to na nom zbada a nebude to robit nie???to je moj nazor

sarin

lolaaaa :DDD, ale ne celkom fajne, twe mna by na to sa nenapadlo vzivote sa opytat :D.. Viem ze zo zaciatku som vzdy mala ruky okolo jeho krku a potom co ja viem... teraz ich mam vsade :D

lola03

a co chces pocut?? napr. ze ked sa s nim bozkavas, tak ho chyt za krk, ked na nom sedis tak mu prechadzaj dlanami po hrudi, ked sedis vedla neho v aute tak mu skrabkaj krk...

moniqa87

nechces presny postup a predsa ho chces... nie si prva ani posledna co nevie co sprvit, ale o to je to krajsie, ze mozes taketo nieco zistovat sama, koniec koncov sa predsa kazdemu chalnovi paci nieco ine, tak ked chces spytaj sa priamo jeho, alebo len tak opatrne skusaj ako to snad robila kazda baba pod slnkom... vela stastia