neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

caute kocky, ako tak pozeram, ze sa tu dovolenkuje vo velkom :) ako vam je dobre, jaj boze. my este stale nevieme co s nami bude :))
No vcera keby ste videli mna zeny, by ste neverili. Nakupila som, poupratovala, upiekla kolac, navarila veceru, vyvencila zajacika...normalne som sa nechapala, bola som ako taky naprogramovany stroj. a tak to potom vyzeralo aj vecer, lahla som mrtva do postele asi o pol desiatet....

radana

Janka a preco je to problem?Si tu?Boze maly sa mi dostal k netu a na teme aids mi pomagal ale 2-3 tie zastavky,ze upozornit administratora. :(

jankaaa

no ale aj tak som si to vsetko spocitala a je to taka dost mala suma,nehovorim ze je to malo ale na spanielsko to malo je...a to je to, ze tu dopravu si moze clovek vybrat a zrazu, ked chceme, aby kamoska mohla ist letecky z londyna, tak je to problem