neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

Vies,my sme to mali o cosi tazsie.Jak som mala 18 rokov,moja mama mi povedala-si plnoleta,staraj sa o seba a dovidenia..Bolo stastie,ze manzel mal cosi malo nasetrene.A tak sme si zohnali druzstevny byt a tesili sa z kazdej lyzicky,co sme si kupili.Vies si predstavit prist do bytu a nemas tam nic,ani postel? Fu ale uz je to za nami..

vitana

:) hm pekne motto :) skusim sa toho drzat, inak snazim sa byt aj ja flegma...no co ine mi pri nom ostava :) dnes sadneme zasa na rit a budeme debatit :( uf zasa :( no nic, inak to nejde. ja by som tak chcela aby bol rozumnejsi...aaaaaaaa asi mi sibe. to sa neda, niekedy je dzecko :) ale problemy su predsa na to,a by sa riesili no nie?

radana

Vitanka,ale nebud smutna,hlavu hore.Moj muz vzdy hovori-ked nejde o zivot,nejde o nic...S priatelom si vydiskutujte,co chces ty od zivota a co chce on od zivota..Ale myslim si,ze rad ta ma,lebo ked ste uz vtedy spolu meno pre babo vyberali a tesili sa spolu...Keby nie,tak by od toho utiekol.A kazdopadne nikto nemoze za to,akych ma rodicov..To by si mal uvedomit..

vitana

:( ja viem, mozno mi budu chybat, hlavne koli tomu, ze nam pomahali aj v inych veciach. no uvidime ako to dopadne. mozno nam to prave pomoze, ako tebe s manzelom, ste sa museli spoliehat jeden na druheho, tak vas to viacej upevnilo...
a to s tym miesanim sa do vztahov rodicov, skusim navrhnut aj priatelovi...zda sa mi to ako dobry napad :)

radana

Ja viem Vitanka,ze slovo otravovali si nemyslela tak ako si to napisala.Chcela som ti tym len napisat,ze ked budete daleko od nich,tak vam budu chybat.Teraz to vidis urcite inak,ale je fakt dobre,ked vies,ze sa mozes aj o tu dalsiu rodinu v klude opriet a pomozu ti...

radana

Vitanka,neviem,ako to funguje vo vasom vztahu,ale u nas sa navzajom s manzelom v tomto tolerujeme-proste on sa nemota do mojich vztahov s rodicmi a ja zase do jeho.Akceptujem jeho rozhodnutie,co sa tyka jeho rodicov.Je ich syn a on si to musi dat s nimi dokopy,co od nich ocakava a ako s nimi vychadza...A tak to mame aj naopak,co sa tyka zase mna...

vitana

inak, aj ja som tuzila aby sme boli pekna rodina...ale ako vravis, snaha jednej strany nestaci...no ale dost bolo lutovania sa :) ideme sa tesit s Jankou :)