neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

jankaaa

ahojte baby, co vitanka? tvoj drahy konci s pracou? a radanka ty mas co dnes na plane? ja som dnes v robote a s rastom som nebola v kontakte az dva dni, bol na duchonke... ale chyba mi, ved som s nim uz dlhu dobu bola v kontakte kazdy den, ach jaaaj

radana

Vitanka,aj ja som sa na chvilu odmlcala,maly vstal,tak som ho bola osprsit.Este musim vybehnut do mesta,ale dnes mi pri malom zostane starsi syn-ma este tyzden dovolenku..Ok tak sa maj,poobede potom este popiseme. :D Pekny dnik a dobru chut.. :DDD

vitana

ano, aj ked bude trosku problem so stahovanim...nevadi, budeme zacinat zasa od piky :)
radanka, vypnem sa teraz, idem na obed a poobede si este mozme popisat, ak nic nemas, ok?

radana

Tak potom naozaj neni co rozmyslat.Aj ja som za to,ze ked ma prist zmena tak potom poriadna a radikalna.Ved aj my sme byvali 10 rokov na vychode a zo dna na den sme sa rozhodli,ze sa prestahujeme na zapadne Slovensko a bolo to...A teraz by som uz nemenila.Ide to tu vsetko akosi lahsie..

vitana

no vsetko islo ruka v ruke. mame tam kamarata a velmi si to tam chvali.v tej firme je moznost vycestovat aj do zahranicia, mladi kolektiv, vyborne benefity, krasny plat...a praca nieje tazka, zaskolia nas. k tomu este trencin je pekne mesto...tak velmi nemame o com rozmyslat. a ked sa k tomu pridaju tieto problemy tu v ke, tak radsej vypadneme. vcera sme sa, po hadke samozrejme, smiali, ze uz toho mame dost. cela rodina, aj jeho aj moja, sa do vsetkeho miesaju, nosia nam jest, nanucuju spolocne vylety a pod. takz keby sa nam podarilo vypadnut, toto vsetko by zredukovalo :)
ako chapem, ze nam chcu pomoct, ale menej je niekedy viac...urcite mi rozumies radanka

radana

Vitanka,to mas pravdu.Mala by som byt oddychnuta,ale akosi opak je pravdou.Dnesok je prvy den asi po styroch tyzdnoch,kedy mam hned od rana cas si sadnut k pocitacu a trosku zrelaxovat.Ale je pravda ze pomedzi to hladam na nete aj nejake info co potrebujem...Takze spajam prijemne s uzitocnym. :DD