neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

U nas bol tiez vikend taky obycajny.Aj sme rozmyslali ze skocime do Piestan na tie letecke dni,ale vsak maly by sa tam z toho hluku zblaznil.V piatok nad nami prelietali lietadla,co sa tam uz stapovali a on sichytal usi a bal sa toho :(

jankaaa

no ani moc nie... a v sobotu som cely den robila a to som nestihla ozehlit a mam tam fakt velku kopu veci na zehlenie... a dnes ma rastik skusku z fyziky a ma velky pocit ze to nespravi, tak ja pevne verim ze ano... som zvedava, musiiiii... a ze dnes asi pride, alebo ze na nete sa stretneme, ale ja by som bola radsej keby prisiel, ved uvidime...

jankaaa

no kamoska ide do ameriky dnes, tak sme sa boli v piatok lucit... ale vsetci boli podrazdeni, unaveni a jedna kamaratka spravila dost velku blbost, tak sme odisli pohadani... ale s rastom to planujeme prebrat a dohovorit jej