neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

Dobreee...Mas nieco nove Janka?Vitanka sa nam tu uz akosi dlho neobjavila.Aj ja som tu len na pol hodinku,lebo potom budim maleho a musim ho este osprsit,obliect,nachystat do skoly...Sak to poznas..

jankaaa

dobre ranko baby, ste tu? no dovolenku sme sa rozhodli, ze zoberieme radsej last minute, kedze ta ada pride domov

jankaaa

ale tak radanka podla mna ano, inak by sme sa k sebe netulili ako sme sa tulili, neboli by sme tak stale spolu atd... len jeden musi najst odvahu, alebo radsej obaja

jankaaa

no ja som bola v sobotu v práci a nedelu som mala taku,ze no vstala som o12:00, obed, potom som si lahla a ze pojdem na omsu a predtym mi volal rasto, ze ci mam cas, tak som sla a rastik pre mna prisiel pred kostol... odprevadili sme kamosku domov a potom sme sli k nam, uvarili sme spenat, kukli film a potom sme sa zas tak do 4.00 rozpravali... a ze skusime sa pohadat, tak sme hladali nejaku temu nasej hadky, nakoniec sme zistili ze nic takeho nie je:-)))