Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

ja len tak krisha :D aby som vedela že pod ktorým oknom mám pískať :D nie že budem pod všetkými a čakať kým niekto vykukne,inak keď robíš tak blízko, nevieš mi povedať, či v poluse robia pircing? Chcela by som do nosa,a u nás sa do mesta do piatku nedostanem a strašne by som ho chcela

krisha

no ved ja som bola u maminy...pokosila som este v sobotu som pokosila travniky a popolievala ich. Tak sa priznavam, ze som troska aj prstom pohla:-D mohla by som povedat aka je to firma, ale nechcem, jedno vsak mozem napisat, je to statna firma.

jancecka

keď vezmem Topoľčany, tak 60, 70 korún ale na to aké tam je kino, je to veľa, a keď chceme lepšie kino, tak musíme ísť do takéhoto centra ako je napr.MAX, to je v Trenčíne a v Nitre najbližšie,asi trištvrte hodinka cesty autom, a tam to vyjde okolo 110,- niečo podobné ako v Bratislave v Poluse alebo v Auparku :D

barbinka

akože janka bolo to zlaté a milé a aj sme sa smiali. ale nebol tam ani žiaden smutný moment, ani taký extra akčný. neviem no, ale v pohode. u vás koľko stoja lístky do kina?

jancecka

krisha a môžeš takto verejne povedať v akej firme pracuješ? alebo už si to vravela? nejako to neviem :D len viem že v kancli

jancecka

ahoj Barbi, a aký je ten film? Je to dobré? Oplatí sa na to ísť? Lebo ho dávajú aj v Trenčíne v maxe a kamoška by chcela naň ísť :D len ja nechcem sedieť na nejakej blbosti,a ešte nikto na ňom nebol, tak sa pýtam teba :D padla si mi vhod :D

jancecka

krisha nespomínala si náhodou, že ideš domov pomôcť mamine? :DD či ona potrebovala pomôcť s opalovaním? V piatok ideme na 98% do Blavy, budem písať pod oknom, priprav sa :D

barbinka

no ahojte dievčatá. ja som mala tiež pestrý víkend. v piatok som bola ešte cvičiť a večer prišiel ďalší kamarát z Anglicka, tak sme išli pre neho a boli sme svedkovia vandalizmu. z jeho brány vyliezol človek nie cez dvere, ale cez sklo. celé sklo rozkopal a ušiel. tak prišla polícia a sme im vravelo, že čo a ako. potom sme boli ešte pri dunaji asi do štvrtej rána a kecali sme, popíjali a tak. v sobotu sme sa boli kúpať na jazere a večer tenis, potom ešte prechádzka. a včera mi odišla mama s bratom do Španielska a potom sme išli do kina na KungFu Panda. chcela by som ale dlhšie víkendy, lebo nestíham nejako.

krisha

ahojte...schelly..mierne akcny vikend:-D ja sa takto odhodlam na tetovanie, ale po lete urcite pojdem.
Ja som v piatok bola na opekacke, prisla som mierne rozbita domov, v sobotu som sa slnila a kupala, vecer som mala stretko s uzasnym chalanom a v nedelu som ani prstom nepohla, stale som bola v bazene a vecer spm sa stahovala do Ba.