Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

super, aj u nas byvaju take hody:-D pre chlapov to znamena, ze su 3 dni v liehu, pre deti kolotoce, pre zeny upratovanie a vyvaranie a pre mladych vecerne diskoteky. Mam rada hody, lebo zboznujem kolotoce, ale tento rok ma nejak nezlakali, pripadaju mi moc detske,potom, ake kolotoce som videla v Mnichove. A obcas nezaskodi aj dedinska diska, tie velkoklubove ma moc nebavia

jancecka

my zase máme hody :D tak sa teším :D v sobotu bude pred kultúrnym na voľnom priestanstve zábava :D taká raidna, príde skupina a budú ľudovky a kazík :D a v nedeľu u nás bude pre deti nafukovací hrad, cukrová vata, autíčka na požičanie a chalani budú hrať futbal, tak beriem deku a sadám na ihrisko a sledujem :D

barbinka

vy ste také skoro spinkajúce dievčatá. to ja ešte po vonku behám. a niekedy len o desiatej z tenisu prídem.
u nás už vyliezlo slniečko :-)

jancecka

ahojte baby :D aj vy máte decembrové svetre?? Aj ja :DD ale u nás prší, takže teplo mi nie je :DD

ja som včera bola s kamošom, narodila sa mu dcérka tak oslavoval, ale nebola som dlho o 9 som už ležkala, spinkala

krisha

to je taky dost hruby svetrik:-D Ja som vcera isla okolo pol 10 spat, ale uz som bola ako omacka, ledva som sa osprchovala a ulozila do postele..no a rano nie a nie vstat