Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

[zruseny12]

a nepisala som,ze prave teba na nieco nahovarala,precitaj si to poriadne...mas pravdu,s tebou sa neda tiez kominikovat,lebo urazas ako ona...toto ,co ty pises nie je ziaden nazor,ked nepoznas cloveka...len sa vyjadruje,ako by si ma chcela vydiet,len mas smolu ja taka nie som,aku by si ma chcela ty a jajboli vidiet....:0)))))...........

[zruseny12]

:0)))))))....hlavne,ze ty ich mas take vynikajuce...ja uz moja mila mam aj nieco za sebou....takze mam aj nazory podla toho...a nech sa vyjadruje jajboli a nie ty za nu...

krisha

:-)) mas cudne nazory,predstavy a svet v ktorom zijes..opat len moj nazor a to ta nechcem urazat, ale asi beries ako urazku vsetko, mam taky pocit, takze uz ani ja to neriesim, zastala som si cloveka, kt mi vela dal a pomaha mi, zdoraznujem, ze nikdy ma na nic nenahovaralam na ziadnu diagn. a dotahovat sa tu s tebou uz ani ja nebudem..komu niet rady, tomu niet pomoci.

[zruseny12]

neurazas...a to ,ze niekomu napises,ze klame a ani ho nepoznas...vies,co necham toho,lebo presne som toto cakala...ze ty ako prva budes tu zastavat ju...viem velmi dobre preco...mam maily a to hovoria, ze vsetko...nepodarilo sa jej,co chcela...zaujimalo by ma kolko este ludi takto lakala na to...

[zruseny12]

...neviem s coho moze pramenit tvoj nazor,ked ani nevies, co medzi nami je...presne...a necham toho,lebo nema to cenu...ja mam rada jasno...tak som jej to aj dala vediet...aby vedela...a druhy krat,nech si poriadne rozmysli koho ohovara...viac k tomu nebudem pisat.

krisha

mas pravdu, nie som jej sekretarka, ale v jej osobe som spoznala uzasnu osobnost s velkym srdcom a dakujem aj tomuto foru, ze mi to vlastne umoznilo. vsetko zle, je teda na nieco dobre, co sa mi pri nej potvrdilo. nuz, s tvojim nazorom sa nestotoznujem,nastastie ani nemusim, a ani ti ho neberiem..

[zruseny12]

...islo len jej o jednu vec,ako ma dostat na diagnostiku...a na take bludy...a vies,co zneuzila doveru cloveka a ja by som mala teraz ku nej byt akoze mila?nevies o co ide...a ona to ani neprizna...a neurazaj laskavo,spolu sme husi nepasli,aby si urazala cloveka,ja ta tiez neurazam...

[zruseny12]

...a kto je to kazdy?krisha...si jej sekretarka...?nepoznas ma tak sa nevyjadruj k niekomu koho nepoznas...laskavo...
a este aku pravdu?by ma zaujimalo,ked zacala ona...o akej pravde to hovoris?pisala mne nieco ine a nieco ine pisala tu na ahojte,neciciam palec dievca zlate...tak sa nemiesaj do toho...