Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

Dr jajboli

Ahojky všetkým, VENTIL! Na teba človek myslí a už ťa tu konečne čítam, kde si bola tak dlho? U ž som myslela, že si zanevrela na Ahojte.Ja sa ospravedlnujem, ale stále mám problémy sem písať, nejako mi to nechce odoslať a neviem prečo. NO, dúfam, že aj tento môj príspevok ostane niekde tvrdnúť "na ceste" hihi.Ako sa máte všetci? Už ste iste po dovolenkách.ja sa tu zasa ukážem, ale mám pocit, že si zase píšem sama so sebou, no nevadí, ja som zvyknutá. Pozdravujem vás všetky, mám vás rada! Už som sa naozaj zľakla, že zmizla téma AHOJTE! Takže ďakujem administrátorovi v mene nás všetkých!Papá

ventil

baby, ahojte, zase som tu dlho nebola, ale som teraz taky zurivy cestovatel. dopoludnia som tuto temu nemohla najst, nevedela som, co sa stalo a teraz vidim, ze stranka je zmenena, tak asi preto, ze robili upravy im niektore temy vypadli. neviem ako vy, ale mne tusim ta predchadzajuca stranka viac vyhovovala. ale asi potrebovali miesto na reklamy.

barbinka

tak to by som aj ja rada vedela. možno včera toľko nakupovala, že až zaspala ráno ako bola z toho unavená.

barbinka

no akurát som prišla od doktorky. bola som na tých odtlačkov. celkom v pohode to bolo. o týždeň mi už budú nasadzovať spodný strojček.