Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

aky mas problem Maria?? kto ta ohovara? Jajboli alebo niekto z nas?? Mame vsetci ine starosti a nie sa zapodievat tebou..

[zruseny12]

som ten clovek,len nemam rada ked niekto ohovara cloveka ked ho nepozna...ty si tiez uplne ina ako sa robis...

Dr jajboli

tak mi láskavo nepíš ani na fórum ani nikde. Ubližovať si nedám, bohužial som ťa zle odhadla, nie si ten človek, ktorého som spoznala pred niekoľkými mesiacmi.Tebe som neublížila a ked sa ty cítiš byť urazená, je mi ťa lúto. Ja tu nemám nepriateľov.Pekný večer

Dr jajboli

nechápem, čo zneužívam, a vôbec ti nerozumiem, a nechápem ani to, prečo si mi po tak dlhom čase vrátila práve teraz maily, je to paradox, že by si si spomenula na moje meniny? No, ak máš so mnou problém, kludne mi napíš na mail, lebo si myslím, že tieto tvoje vrtochy na fóre nikoho nezaujímajú a sú trápne a smiešne

[zruseny12]

jajboli,tebe uz nic pisat nebudem,lebo zneuzivas toho,a maily ti ja neposielam. Ja som ti vratila tie,co ty si mi poslala... a den mam normalny...by som povedala...ok...takze ziadne,ze nemam svoj den...

Dr jajboli

Mária, ked máš niečo proti mne, tak mi kludne napíš na mail, asi dnes nemáš svoj den, a ked ti tak vadím, neviem prečo si mi poslal maily!!!!! Veľa šťastia a zdravia ti prajem.