Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

ja mam radsej tie probiotika v povodnom stave:-) Nie som zastancom dopovania sa chemikaliami. Vzdy trpim, ked som chora a beriem lieky. Snazim sa jest vela ovocia a zeleniny, kde je vela vitaminov.

jancecka

ďakujem majka, aj tebe s tými vysledkami, jasné, napíšem ti :D neboj, dúfam že u v utorok, snáď nenastanú nejaké komplikácie :D papa aj tebe a povystieraj sa :D

[zruseny12]

budem na teba mysliet,neboj,a to, ze sa bojis to je prirodzene...sak kto je nadseny ist ....tak vam vsetkym prajem krasny zb.dna idem si trochu oddychnut,vystriet stare kosti...:0))))......pa

jancecka

ja sa cítim ako fajn, len trošku ma chytá panika z tej operácie :D ale ani nie tak z nej ako z toho že kam mam ísť, čo mám povedať a také blbosti. Ja potrebujem všetko naplánované, prídi sem,povedz to a to, sprav to a to. Ale čo, prežijem. Inak dnes som sa dozvedela že mi pred operáciou spravia aj klistír D: tak sa teším D:

barbinka

no probiotiká by mala krishka brať ako prevenciu stále. tie jej už teraz nepomôžu. ale neublížia nikomu.

[zruseny12]

vies,co celkom ok...len mam menzes,tak vies ako...bolia ma krize...a som taka otapen,ale ide to....inak...a ty sa mas ako...?a som stastna,ze som prezila to gastro...

jancecka

krishka, to ja neviem, vyskúšaj nejaké tie probiotiká, všetci vravia že to je výborné :D

mária, a ako sa cítiš? lepšie?