fobia z kadernicky

[zruseny12]

no nie si jedina,ale fobiu zatial nemam.Posledny krat som bola u kadernicky mozno v svojich 26 rokov /mam40-dcat/i to len farbit vlasy...inak si vsetko robim sama-striham, farbim...

zwedavus

to ti verim, ze od takej zlej skusenosti uz mas strach z kadernicok.. ale nehadzala by som tym padom vsetky do jedneho vreca.. pozri, mozes si spravit hocijaky uces aj sama, ale myslim, ze pokial nemas nejaku prax alebo skusenosti, nedopadne to dobre.. tiez budes sklamana, pretoze sama sa nebudes vediet dobre ostrihat.. ved sa spytaj nejakych tvojich znamych, kamosiek alebo hocikoho koho uces sa ti paci, ze kam chodia ku kadernicke.. kedze s nou maju aj ini dobre skusenosti, tak pochybujem, ze ty by si s nou bola nespokojna.. urcite nechod tam kde si uz bola, najdi si uplne nove kadernictvo, s ktorym maju ostatni dobre skusenosti a skus sa troska prekonat.. a k tomu linku ucesy-online.sk

leerka

a z coho prameni tvoja fobia, kedy a ako vznikla, lebo ja som napr kadernicka, este som o tom nepocula, co ta niekde zle ostrihali?