bojím sa že stratím kamošov kvoli pleti...__________________

Príspevok v téme: bojím sa že stratím kamošov kvoli pleti...__________________
bojím sa...

Mám obavy že stratím kamaratov kvoli mojej problematickej pleti......už sa bojím že mi ani na ICQ nikto nebude písať ani na pokec myslím s kamošou prosím poradte alebo dačo neviem už čo...mam flaky po akné hlavne potom také podkožnééé :((((((((((((Jááááááááááááááááááj :(( asi si to skočím z mosta už

jaja

TY SI (píííp)... TO AKOZE VIES CO SI TU NAPISALA ?? KOLI PLETI ?? KAMOSOV ..VSAK KAMOSOM VOBEC NEZALEZI NATOM AKO VYZERAS ALE AKA SI PREBOHA...to tzeraz odrazu ti to prislo to akne ze odrazu ze uuuf preboha kto to ide to je ona ?? urcite si nato zvykli tak neviem co stresujes...booze

kissova

Ja som tiez mala problem s flakmi po akne aj s pigmentovymi skvrnami. Na nete som nasla viac priospevkov, ze krem Porcelana z USA je na to super. Tak som chcela vyskusat. Pouziva sa hlavne v zimnych mesiacoch. Mne flaky zmizli asi za 2 mesiace pavidelneho pouzivania /aj tak sa moze len 3 mesiace pouzivat/. Aj kvalita pleti sa mi zlepsila. Ak Vam to pomoze, tu je adresa, kde sa to da objednat: porcelana@azet.sk. Maju denny aj nocny. Mam niekde aj telefon zapisany, ale neviem ho najst.

.................................

bojim sa, hlavne neexperimentuj so vseliakymi kremikami, bez za koznou a ona ti poradi.moze aplikovat kys.glykolovu alebo inychem. peeling, ktory zmierni tie flaky.a hlavne, psychicky stav ovplyvnuje tvoju plet/a opacne/tak sa netrap uz tolko.

jurci

ja mam tento isty problem mam akne uz je to lepsie ako kedysi ale predsa je to dost zle.Vacsina ludi sa somnou bavi a dokonca moju spolocnost aj trochu vyhladava a mam aj dievca skorim som uz 9 mesicou ale aj tak sa stale hambim nedokazem sa v spolocnosti uvolnit,bojim sa ze stratim dievca kvoli tomu ako vyzeram uz sa par krat stalo ze som zrusim stretnutie lebo som sa nedokazal zmierit stym ako vyzeram a nedokazem jej verit ze ma lubi.Ako sa soho dostat ja niekedy myslim uz aj na to najhorise-samovrazda.Ja to nechcem spravit ale nevidim ziadnu buducnost.Mam 16 prosim skuste poradit

to lolito

lolito vazne mal by si skocit za psychologom lebo inak zle dopadnes,urcite ti pomoze.drzim palce a nezakladaj prosim uz nove temy lebo je to uz trapne hej?

pajushka

som ekzematicka od malicka mala som to po celej tvari a rukach a vyzerala som jak krokodil ktory sa SUPE a mam kamosov a kamosky ktore ma mali a maju a dufam ze aj budu mat radi takze nejde vzdy iba o to co mas na ksichtiku ale aj o to co je pod tou kostockou aj ked viem ze o ksicht sa treba starat velmi vela skus chodit do solarka mne to pomohlo aj sestre s akne drzim palcee papa

bojím sa..

a ja som chlapec inak :D ... a tiež som nebol pri kožnej ešte ... ale zlepsilo sa mi to ako som sa zacal lebo predtým som sa staral o pleť až velmi som 3 az 4 krat denne cistil celu plet alpou alebo mydlom potom este 5 krat umyval denne jooooj tym som si posral plet :D ... a teraz len rano a vecer ladova voda a je to okis ... občas spravím peeling s MEDU a KAVY aby mi tie flaky pomizli a je to OKIS uz celkom :P

shagya

skopirujem to sem lebo ta tema kde to je sa nejako prilis rozmohla aby si to nemuslea hladatteraz vam napisem co mne pomohlo na akne ...bude to asi trocha dlhe ale skusim sem zahrnut vsetko co som pouzila a spravila pre to aby som sa akne zbavila..
takze mam 15 rokov este pre zaujimavost...
nikdy som nenavstivila koznu doktorku ani nikoho podobneho cize som sa z toho dostala len vlastnou snahou...nehovorim ze to tak ide pri vsetkych pripadoch ale vo vacsine sa to podla mna da....
takze asi este v novembri som mala dost zlu plet...na brade asi par velkych cervenych vyrazok na cele rovnako plus take tie podkozne vredy..mastna plet cierne bodky na tom make up no proste som vyzerala priserne...ale velmi som sa o plet nestarala len vecer som oplachla vodou a bolo...tak sa niet comu divit..ale potom ma to nastvalo ze moje kamosky maju kranu plet a ja som taka ohava tak som zacala badat na nete a natrafila som napr. aj na toto forum kde je velmi vela uzitocnych info o akne...a moja liecba zacala takto...
zacala som pit tri LITRE VODYdenne plus asi dve salky ZIHLAVOVEHO CAJU denne...cisti krv a zabranuje tvorbe akne....asi mesiac som praktizovala URINOTERAPIU-liecbu mocom..je tu o nej tiez vela popisane a ma ozaj neuveritelnu moc...za noc som rano normalne videla vysledky....
prestala som pit mlieko a nemala som ho uz asi tri mesiace...vapnik je aj v inuch jedlach na co mnoho ludi zabuda takze o nic neprichadzam...a pri akne by mlieko ozaj nemalo co robit aj moja sestra ked bola s ozaj vaznym akne u koznej tak jej poradili ze ma uplne vynechat mlieko zo stravy...
no a moja starostlivost o plet teraz je nasledovna...
rano: oplachnem tvar studenou vodou niekolko krat a vycistim TEA TREE OILOM-lekaren cca 150 sk...nanesiem make up a ficim vo vire kazdodennych povinnosti...az do vecera nic nerobim lebo plet sa nema zbytocne casto chytat...a vecer oplachnem tvar teplou vodou potom studenou...odlicujem sa OLIVOVYM OLEJOM..je to vynikajuce ..odlici to dokonale a je to zdrave...mihalnice si z toho pevnejsie a tmavsie a pokozka hebka..olivovy olej kupite kvalitny hoci aj v tescu ale musi mat oznacenie panensky...po takomto odliceni asi pol hodinu necham vstrebat a potom plet vycistim zas TEA TREE OILOM...pokial mam nejaku vyrazku uz zapalenu na noc nanesiem PYTIOL-lekaren cca 70 sk...
a idem hajat:D...
pravidelne uzivam ZINOK tiez z lekarne a teraz mam asi tyzden zinkosel co je ZINOK plus SELEN...zinok je dolezity v boji proti akne...dva tri krat za tyzden si oplachujem tvar BYLINKOVYMI ODVARMI...repikom harmancekom salviou..tym nemozte nic pokazit...a raz za tyzden v nedelu napr. sa naparujem nad rovnakymi bylinkami ako som uviedla...
s tymto vsetkym som zacala v novembri asi ale stacil par dni a videla som prve vysledky..dnes po ani nie styroch mesiacoch sa konecne mozem pozriet na dennom svetle do zrkadla bez toho aby mi vyrazilo dych:D...nema plet ako babatko ale akne ziadne mozno kde tu malinka vyrazka ale tej sa rychlo zbavim...este ma trochu ,,trapia,, akurat flaky po akne na cele a brade a cierne bodky na nose ale v porovnani s tym co som mala predtym je to ozaj nic...mam zasa zdrave sebavedomie a som stastnejsia...
keby ste mali nejake otazky napiste ja skusim odpovedat ked budem vediet...nie som ziadne odbornik ani sa na neho nehram ale som prikladom toho ze ked clovek chce a patra a snazi sa dokaze aj nad takym nepriatelom ako je akne vyhrat...

shagya

pocuj moja len neskac z mosta akurat by si rozruch zbytocne narobila:D..ale nie..pozri sa do temy Ha ja uz nemam akne...preklikni si to uplne na prvu stranu a tam mas odo mna dlhyy prispevok ako som sa z toho dostala ja...mala som stavy ze som ani von nesla koli tomu dokonca pred rodinou som sa hanbila...precitaj si tam co mi pomohlo a napis keby nieco..