"Kvapka lasky"

Mathue

Pri pohlavnom styku som citil ze uz sa blizi vyvrcholenie. Ked som vytiahol tak vysla len maa kvapka a priatelka sa o to postarala a potom sme pokracovali v sexe lebo vyvrcholenie nebolo uplne a po takej hodine uz prislo normalne vyvrcholenie...Chcem sa vas opytat ci mohla otehotniet ?

Jols

S priatelom sme mali "pekny vecer".Ziaden sex len laskovanie.Pri druhom kole, si ho len poutieral a na chvilu,ani nie cely, vosiel dnu.Mam sa obavat a kupit radsej tabletku?

Kvety zla

ak sa po oralnom sexe a pred pohlavnym stykom nesiel vymocit, spermie mohli zostat v mocovej trubici.
a ako vies ze si nemala plodne dni? teoreticky ma zena plodne dni v strede cyklu, t.j. 14 dni od prveho dna menstruacie, ale u kazdej zeny je to individualne, moze to byt plus minus par dni: 10-17 den od zacatia menstruacie. ak vezmeme do uvahy fakt ze spermie dokazu prezit v zenskom tele az 3-5 dni, niektore zdroje uvadzaju tyzden. otehotnenie naozaj nie je vylucene.
je to velmi malo pravdepodobne ale nie uplne vylucene.
ponaucenie: ak nechcete mat babatka pouzivajte kondom, alebo iny sposob antikoncepcie. a ak nie tak aspon tu prerusovanu suloz vykonavajte bezpecne. inak budete kocikovat.

hellohello

A co takto. Pred dvomi tyzdnami sa stalo toto: skoncila mi menstruacia, dva dni po tom sme mali oralny sex, chalan sa spravil, pol hodinu na to sme mali suloz. No taku, ze sme sa ku koncu suloze nedostali, lebo penis nejak "nefungoval" tak, ako mal. Takze sme prestali.
Nemala som plodne dni ani nic. Je tu nejaka sanca? Chcela som vziat tabl. po, len nejak z toho vzislo.

adela2210

z kvapiek lasky sa neda otehotniet pretoze sekret ktorz sa vylucuje pred vlastnym ejakulatom len zvlhcuje v chod do posvy a umoznuje penisu lepsiu klzavost v posve. takze sa nemusis vobec bat ze z nich otehotnies. no ak pojdete s partnerom na dalsie cislo mal by sa vymocit lebo v mocovej rure este mohli zostat pozostatky zo spermii ... moc ich zneskodni pretoze je kysly .. :)

pohoho

s priatelkou mame uz asi dva roky nechraneny sex.v kapockach spermie nemozu byt ak sa predtym chalan nespravil.staci pred ejakulaciou vytiahnut a vsetko dat vedla.ak idete na druhe cislo treba sa ist predtym vymocit aby to precisstilo mocovu ruru. (v nej sa este mozu nachadzat spermie.
dva roky to robime takto a nic.a ziadne stastie ani nepodnost.

uklon

FRITAK pise dobre. z kvapiek lasky ako takych sa neda otehotniet, no ked partner nejaku chvilu pred sexom s tebou ejakuloval tak sa moze stat ze nejake spermie v mocovej trubici ostali a z toho sa uz otehotniet da. ta predejakulacna tekutina sa tvori v prostate a tam sa spermie netvoria :D sluzi na zlepsenie prostredia pre spermie a taktiez aj ako lubrikant.

FRITAK

ale jak moze z toho otehotniet baba ? presne ko napisal \"niekto\" ze to sluzi na vhodne podmienky pre dopravu spermii.. tam sa nachadzaju spermie akurat tak ked viac krat za den chlap sulozi ze tam este ostali z predchadzajuceho vystreku... tie kvapky lasky sa tvoria v samostatnom mechuriku... ktora je niekde pri prostate alebo tam volakde si myslim ze z kvapok lasky cisto nemoze baba otehotniet ak este chlapovi neostali nejake spermie v mocovej trubici