Vratia sa mi vlasy spat?

Príspevok v téme: Vratia sa mi vlasy spat?
vini

dva roky som trpela depresiami kedy som velmi schudla a prisla o dost vlasov, co ma dost trapi lebo ich mam podstatne menej a je to dost viditelne.
Myslite, ze ked som sa dostala z depresii, vratia sa aj vlasy? alebo popr. co z prirodneho pouzit aby vlasy zase zacali rast a hustnut? dakujem a prajem vam vsetkym pekny den:)

[zruseny12]

pekny podvecer prajem,ja som tiez mala vlasy krasne,zdrave,leskle a bola to moja pycha...ale bohozial,stress atd.sa mi vlasy uplne zmenili a uz nemam taku kvalitu...i ked farba na vlasy mi dost pomaha,ale uz nie su take ako kedysi...asi sa musime s tym zmierit...:0(((....

wyky

:(( Ja mam tiez podobny problem, asi tak v lete mi zacala dost vypadavat vlasy, najma pri ich umyvani som si to vsimla, a v zime sa to ustalilo, ale je to hrozne viditelne, a na tych miestach mi uz nerastu, myslite ze este budu? alebo co mi k tomu moze dopomoct? :( Som z toho hrozne mimo, pretoze som mala fakt huste pekne vlasy :( dakujem

miaa

ja som mala velký stres a tiež mi vypadala polka hlavy až som mala lysiny,kupila som si viaderm a po 2 mesiacoch sa mi začali zalesnovat.mam aj vlasový aktivátor capillan z lekárne a tým si potieram pokožku a masírujem.ide to pomaly ale tie nové vlasy čo mi začali rást už majú takých 10cm,dlžka ostatných,tých riedkych je asi 35cm.som z toho smutná že som si takto doničila moje krásne vlasy,končeky sa mi furt štiepia aj ked podstrihujem,musím len čakat.

jablonka

vlasom sa da pomoct zvysenym prijmom zinku, zeleza, vitaminov A, B a E. zvonku mozes pouzivat odvar zo zihlavy. len trpezlivost a bude zasa vsetko v normale. drzim prsty.

jancecka

Susedka trpela dlhé roky depresiami, vypadali jej skoro všetky vlasy, jej pomohol psychiater, a vlasy jej začínajú pomaličky hustnúť a rásť, tak myslím že je to dosť pravdepodobné, len človek sa musí upokojiť, ustáliť si myšlienky :D
Prajem krásnu a hustú hrivu :D