zehlicka na vlasy

petka18

fsaf: a si spokojna so zehlickou?

ste spokojne so zehlickou remington S 1031? robite si aj vlnky? nenici vam vlasy? dobre ich vyzehli???

fsaf

no ja som si objednavala zehlicku S1031 a pri vypisovani objednavky na elektroexpert.sk som mala 3 moznosti na vyber, bud osobne v BA, alebo standard.dorucenie domov (199sk,-) alebo tam bolo ece jedno drahsie v ramci ktoreho ti skontroluju zarucny list, dalej ci funguje dany vyrobok atd... standardne to neobsahuje ale bolo pre mna najlacnejsie z tych moznosti a samozrejme do BA by som sa netrepala to by som na cestu dala viac :)

judy11

postovne byva vacsinou okolo 150 SK, ale ak si z blavy tak si mozes ist po nu osobne, co je zadarmo (teda vacsina e-shopov sidli v blave, neviem odkial si)inak si mozes vybrat ci chces dorucit kurierom alebo postou, kurier je drahsi, zavisi aj od toho za aku cenu si objednavas

judy11

petka18:
kupila som ju cez obchodny-dom.sk za nieco vyse 1500, inak je na nete za 1700, v obchodoch aj za 2000. Je k nej dvd kde je navod na to ako tie vlnky robit, zatial som to neskusala...inak mi vyhladi vlasy perfektne a vydrzi to az kym si ich umyjem, doteraz som mala lacnejsiu zehlicku, ale musela som zehlit kazde rano...ma trojitu ochrannu vrstvu (keramika, teflon, turmalin) mala by byt k vlasom setrna, ja ju nemam tak dlho, takze nemozem posudit, ved uvidime:)

petka18

lahailla: a da sa nastavit na tej zehlicke teplota?? na aku teplotu? su vlasy po vyzehleni uhladene???
aky je rozdiel mezdi S2003 a S1031??????ktora je lepsia?

lahailla

Petka18 :ahoj petka ja mam remington S2003 a mozem ti powedat,ze je skwela..tiez som ju dostala s odporucenim,a wobec nemam znicene wlasy..je potiahnuta teflonowymi wlaknami uz to nie je klasicky hlinik,co nici wlas