neviem co to je

Príspevok v téme: neviem co to je
tutifruti123

poradte mi posim!!!! mam totiz asi nejaku pohlavnu chorobu,ale nemozem zistit ani za svet co by to mohlo byt,dal som si spravit uz aj kopmletne testy ale nic mi nezistili.priznaky nemam skoro ziadne,iba ked onanujem, tak sa mi spravia take biele suche supinky a ked spim s babou, bez ochrany,tak po nejakom case zacne mat vytok,svrbi ju to a az pali a potom boli pri pohlavnou styku.Velmi velmi prosim o radu,dakujem

kitkat

ahojte,nevie mi niekto poradit?moj priatel ma uz asi 3 tyzdne na penise cervenkasty flak.neboli ani nesvrbi,len je na nom trochu sucha a akoby popraskana pokozka...vdaka

saska12345

ahoj, budu to nejake kvasinky, prenasaju sa medzi partnermi, u muzov sa prejavit nemuia vonkajsie priznaky ale moze, co je asi tvoj pripad. tvoja priatelka nech zajde ku gynekologovi a povie mu ze mas asi tiez ten problem on ti nieco na to da. len je dost tazke to vyliecit lebo nezabera vzdy vsetko, treba toho vela vyskusat, na kazdeho nieco ine zaberie.
musite byt vylieceni obaja inac si to budete stale predavat medzi sebou, a odporucam dovtedy pouzivat kondom,
tak vela stastia a daj vediet pa

tutifruti123

a co vam pomohlo? dufam ze to mate za sebou,lebo fakt to nikomu neprajem. lebo vztah bez sexu,aspon u mna, nema dlhu buducnost.

andy

Doktor nam predpisal lieky take ktore treba zjest .Povedal to vtipne ze musime sa obaja preliecit ,lebo si to podavame ako ping-pong lopticku.Dobre nie.Moj dr.je fakt fajn vsetko mi vysvetli a nebojim sa mu nic povedat.

andy

cawko mi sme to tiez mavali casto z mojim manzelom bud som mala kvasinky a potom som ho nakazila .Ked som sa liecila iba ja furt sa to opakovalo pretoze ma nakazil zase on .Tak nam to vysvetlil dr.pretoze sa musia preliecit obydvaja partneri.