Spraviť sa pred priateľkou ?

Príspevok v téme: Spraviť sa pred priateľkou ?
juraj 23

Ako som raz čítal nejaké fórum tak ma napadlo, že by sa mi páčilo keby sa predo mnou priateľka sama spraví, no keď som nad tým tak rozmýšlal mne by to bolo trošku "trápne" hambil by som sa tak sa to bojím „žiadať“ to od nej, lebo ja neviem či by som sa sám na to odhodlal... Možno by to bola dobrá predohra že by som sa na ňu díval a by som to nevydržal a potom by som sa na ňu „vrhol“ :)))

baby

ten moj sa hambi ako ho mam "donutit"??? ja som uz bola iniciativna a zacala som sa pred nim robit, ale on nechce, ani mne to nikdy nenavrhol :(

kkq

Pre jednu moju byvalu to nebol žiadny problém robiť si to predomnou, i keď sa nikdy nestihla "dorobiť". :-) Teraz chodim s jednym dievčaťom už par rokov, tak som ju tiež o to poprosil, urobila, raz, keď som bol opitý, myslel si, že si to nebudem pamätať, no a potom to chcela aj na oplatku ona odo mňa. Takže raz sme to vyskúšali, a ja by som proti repete nič nemal. :-)

siobhan

tak niektori su asi hanblivejsi a zda sa im to..ja neviem..trapne..ale mne vobec...paci sa mi ako to priatela vzrusuje...zvyknem si este davat medzi nohy podusku alebo nejakeho plysaka a sucham sa o neho...to je zaruceny sex do minuty

kla.ra

mna to vzrusuje ked to predomnou robi, minule som mu zobrala ruku a dala tak aby mohol a ja som mu zatial trochu pomahala jazkykom, mmmm, no neviem kto z nas dvoch z toho bol viac vzruseny :)

siobhan

no mna priatel poziadal ci by som to pre neho sravila a tak zo srandy som suhlasila...ale dala som mu podmienku ze ked sa chce pozerat dobre...ale nemoze sa pri tom robit a ani sex nebude hned potom:D..a on najskor hrdinsky suhlasil samozrejme..tak som sa zacala robit a postavil sa mu asi do dvoch minut vazne...a ked som zacala do toho vzdychat tak sa na mna vrhol a akosi zabudol na vsetky podmienky:D..jednoznacne odporucam

madman

ooouaa, milujem pohlad na neho ked sa robi (a naj od spodu, ked mu pri tom "ocucavam" vajka) a tiez sa robievam pred nim. sice vacsinou kym robim jeho, ze to priamo nema pred ocami, ale ked je prilezitost a viem, ze to bude efektne, tak veelmi rada :)