ANKETA - CHLPY TAM DOLE ????

Príspevok v téme: ANKETA - CHLPY TAM DOLE ????
no čo ?!!!

Nechápem, jak može mať niekto chlpy tam dole, fest huňatú. U chlapov mi to vôbec nevadí, ale teší ma, ked si to aspon zastrihavaju. Ale baba!! Kolko dievčat poznam, strašné herečky. vyvonané, oholene nohy, vymalované, nalakované vlasy a dole taký prales, že ani dieru nenajde chalan. Toto proste nikdy nepochopím, fest sa mi to hnusí a zhnusí sa mi hned aj každa baba,ktora tam ma bobra. Aj z hygienickej stranky... Toš moj nazor a váš????

hmm...

no neda mi.. musim prispiet .. to si zalozila tuto temu, aby si sa mohla pochvalit ako sa staras o svoju p... ? lebo tak to presne vyzera.. a ako ty vies, co ktora holka nosi v nohavickach? .. to im tam pozeras a skumas?? ...ale aby si mi nahodou nevycitala, ze som sa nevyjadrila k teme: ja sa tiez holim, pride mi to ako normalne... ale nie uplne, lebo inak mi priatel povie, ze to moze ist aj do Tesca na odd. mrazenej hydiny.. :) .. a inac preco u muzov by to malo byt tak? .. tiez uznavam, ked sa o seba stara aj tam dole.. lebo potom oral?... a vytahovat chlpy z ust?.. blee...

moisha

a ešte niečo, aknecolor je na akné a nie na vagínu. Ak chceš byť ako dieťa, tak používaj detský zásyp! ten pomáha a hlavne neobsahuje tie svinstvá, ktoré si dávame na ksicht.

moisha

no čo?
ako sorry moja, ale ty si riadne je...
Si bisexuálka, že sa staráš o to, či sa baby holia, alebo nie? Ja osobne sa holím, ale kvôli vlastnej hygiene, a preto, že sa tak cítim fajn, ale napríklad môj priateľ má rád zas jemné chĺpky, pripadá mu to ženské, lebo holé pudelky majú väčšinou detičky...

kravinaa

no a co?...
ty si ju natieras acnecolorom?:D:D..to je jaka kravina..upchava to plet nedycha vysusuje...najnechutnejsia si tu ty..a to akoze si to tym natries a co?...das si plienku?:D..ved s tym vsetko zasvinis..jedina humusacka i tu tusim ty...

baby

moja ked si zvedava, ako nikto riesi ochlpenie, uprednostni slusnejsie, spravanie,
sto ludi, sto chuti, asi nemas nic lepsie na praci...

aaaaaaaaa

aby bolo jasne hned od zaciatku, ja sa tam dole holim, ale nepaci sa mi tu tvoj pristup a utocenie na prispievajucich.je to na kazdom, ci zvoli žiletku, ale si bude dole opatrovať prales. a co ze tu ja333ja vyjadrila svoj nazor na vlozky a tampony, ty si ich spomenula prva, tak len davala argumenty.

no čo ?!!!

ja sa tiež holím, ale neholím sa doprotismeru a potom si pokožku natriem aknecolorom - vydesinfikuje a zabraňuje tvorbe vyrážok.

...

a ako sa zbavujes tych chlpkov? ja si ich holim, ale kedze je ta pokozka citliva, mam to take cervene...nemozes mi prosim Ta nejako poradit? dakujem

no čo ?!!!

fuj chlpane smradlavé. je to pekne nechutné. ked to ma 50 ročna ženska, ale mladé baby... hm...maš pravdu, nechapem. takže ty maš tiež asi prales...