Oblecenie/saty

jana23

Ata: Dakujem Ata, urcite vam dam vediet vysledok :-)
Uz ju budem mat aj pomaly hotovu, tak uvidime ..... som rada, ze mi obcas niekto takto napise a pomoze a utvrdi moje myslienky.
:-)

Aťa

A ešte niečo...keď tu tak s Tebou spolupracujeme, tak nám potom napíš, ako si s tou seminárkou dopadla. Držím palce! Ahoj

crazynka:)

Ja tiez v zime nenosim sukne, lebo aj ked mam silonky je mi kosa...vtedy to istia nejake pekne pohodlne nohavice.

crazynka:)

Ja mam 21 a mam rada sportovu eleganciu:) V lete uprednostnujem sukne a nejaky topik, tricko, a ale v zime sukne skoro vobec. Milujem rifle, lebo sa s k nim super kombinuju veci. Hlavne sa obliekam tak, aby som sa citila dobre a uprednostnujem to, co sa paci mne. Takze ak je nejaky modny trend ktory mi nesedi tak sa za kazdu cenu neopicim. Mam rada klasiku, ciernu bielu ale super su farebne veci, pastelove otiene....

Aťa

Jani, mám 22 r., doma a vo voľnom čase preferujem pohodlnosť...rifle, tričko, mikinu. Do práce...v lete sukňu, šaty, trišvrťáky, nohavice, rifle, proste rôzne oblečenie. Pri výbere sa snažím iba, aby oblečenie ladilo. V zime sukne a šaty iba núdzovo. A nemám rada vysoké opätky!