nestastna

Príspevok v téme: nestastna
prosim pomozte, uz neviem co dalej...

SOm studentkou 3 . rocnika na VS v maji som mala mat statnice, cele tri roky ziadny problem, same dobre znamky, neprenasala som predmet ,teraz mi vsak vyucujuca nedala skusku zo statnicoveho predmetu ani v riadnom termine ani na opravnom, dekannsky mi nechce povolit, prosim VAs poradte mi niekto uz som zufala , zrutil sa mi cely svet, evidentne ma neznasa, ale ja neviem preco, musela by som opakovat rocnik, ale ked mi nechce povolit dekansky, bojim sa ze mi to neda ani o rok. NA tom opravnom termine som vedela vsetko, nasla si zamienku ...

neviem co dalej

dakujem mademoiselle, myslim ze za nim osobne pojdem, ale boli za nas rucit aj ini doleziti ludia s katedry, a povedali my ze ona to jednoducho nepovoli,ze dekan by aj povolil, problem je ze ja sprosta som si u nej dala BP

mademoiselle

ahoj, no na tvojom mieste by som sla za dekanom osobne. Skola dostava za studentov peniaze, takze je v zaujme skoly si ich udrzat co najviac. My mame strasne dobreho dekana, je mily a vychadza kazdemu v ustrety. Ak mas takyto problem, tak on je ten najlepsi na riesenie takychto veci. Chod za jeho sekretarkou a dohodni si s nim stretnutie a potom osobne mu toto vsetko vysvetli. Ak je rozumny, tak to pochopi. Ono vies, niektory ludia su taky, my mame tiez takeho jedneho docenta, co u nehoviac ako 50% ludi prenasalo skusku, no ale co narobis, su taks ludia. Urcite sa nevzdavaj, lebo je skoda zahodit rok len tak za hlavu, takze musis kricat hlasnejsie aby ta poculi:) Vela stastia

neviem, co dalej

to viem, ze nema vyznam sa na nu stazovat, lebo ostatni sa boja, a samej mi neuveria
s tymi konzultaciamije to problematicke,lebo som jej vzdy doopredu oznamila kedy pridem,maximalne to trvalo 2 minuty, ale ked mala dobru naladu minuly rok pri skuske bola velmi mila o ochotna. myslim ze tento semeter jej prekazalo, to ze som sa prave vypotovala, co a ako. po skole chodili famy, ze je na antidepresivach, sama som tomu velmi nechecela verit. ALe psychicky urcite nie je v poriadku, ale je to aj citliva zalezitost. VAcsinou nam tu skusku nedala babam rovnakeho typu.

napad

ku konzultaciam.... treeba ju poziadat o to, mimo hodin konzultacii. pretoze ona si to musi tiez napalnovat a nie tam len tak prihrmirt. treba vyuzit a poziadat ju, ked bude v dobrej nalade.
nemam rada neda sa .... a pod. Ak to chces riesit cez dekana, napis si ziadost, kde uvedies aj doterajsie vysledky studia. Nedoporucovala by som ju obvinovat, skor tam uviest nieco take, ze si nemozes dovolit predlzovat studium z financnych dovodov, ze ta odbor bavi a ze ta tento neuspech velmi mrzi a bola by si velmi rada, keby ti to umoznili este raz skusit.
Dat ziadost sekretarke a po nejakych 2 dnoch ist osobne za dekanom......

lolly

ak si to vedela a mas pocit ze skusku nemas z dovodu jej nesympatie voci tebe, skus ist za dekanom a poziadat o skusku pri ktorej bude viac dozerajucich,napr aj dekan,ze to chces z toho dovodu ze sa citis ukrivdena a nepravom zle ohodnotena,takato skuska ma svoj nazov ale ako naschval mi to teraz vypadlo :)

neviem , co dalej

nerada by som robila reklamu , je nas takych viac , maju kvoty kolko ludi pripustit ku statniciam, veduci katedry odmieta, prodekan, len vtedy ked to ona povoli, comu ja ani nerozumiem

neviem co dalej

no o dekansky termin som ziadala, ze vraj to musi ona povolit, sama tomu ale nerozumiem, na nasej fakulte mame na to pravo, ale malo ludi ho dostane

khadafi

ufff no mas to tazke ....na akej skole studujes a v akom meste? Ten dekansky ti nakoniec snad daju ...skus sa este porozpravat s dekanom alebo s prodekanom o tom alebo zajdi aj za vyucujucou ...ved kazdy musi vidiet ze si dobra studentka .....budem drzat palce