Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?

Príspevok v téme: Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?
michal 24

Ahojte! Potrebujem poradit. Mam dlhorocny (6 rocny vztah) s partnerkou. Milujem ju, som s nou stastny a chcem si ju aj vziat za zenu. Dokonca aj v posteli nam to celkom klape. Problem je v tom, ze by som este pred svadbou chcel "skusit" aj inu zenu. V celom zivote som spal iba so sucasnou priatelkou a naozaj by som rad vyskusal aj nieco ine... Je to normalne? Bojim sa vycitiek svedomia, ale hovorim si, ze to ak to mam spravit, tak radsej teraz, ako po svadbe. Vdaka za akukolvek radu!

#mato

no kamarat, presne viem co zazivas...ja som s partnerkou 3roky , je moja prva a tiez nad tym rozmyslam obcas...neviem ci by som vydrzal cely zivot len s jednou, myslim ,ze u mna sa to pokusenie bude len zvacsovat...ja mam malinku "vyhodu" oproti tebe, ze so sucasnou partnerkou nemozeme byt manzelia a neplanujeme buducnost, sice sa milujeme jak blazni ,ale je medzi nami velky vekovy rozdiel...takze minimalne 1 partnerku este mat budem...je ale naozaj tazke ti radit :( pretoze ked partnerku milujes a nejsi svina, tak to nespravis...proste na to nemas gule, aspon ja by som nemal...