Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?

Príspevok v téme: Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?
michal 24

Ahojte! Potrebujem poradit. Mam dlhorocny (6 rocny vztah) s partnerkou. Milujem ju, som s nou stastny a chcem si ju aj vziat za zenu. Dokonca aj v posteli nam to celkom klape. Problem je v tom, ze by som este pred svadbou chcel "skusit" aj inu zenu. V celom zivote som spal iba so sucasnou priatelkou a naozaj by som rad vyskusal aj nieco ine... Je to normalne? Bojim sa vycitiek svedomia, ale hovorim si, ze to ak to mam spravit, tak radsej teraz, ako po svadbe. Vdaka za akukolvek radu!

ve verka

a ked sa tí ludia delia na normalnych a na tych ostatnych, tak teda poprosim presny opis normalneho cloveka, staci strucny, lebo neviem ci som potom normalna, :)))))

ve verka

werka, tvrdila si v prvom prispevku ze ti je jedno co tu o tebe a k tvojmu prispevku budu pisat, preco potom odpovedas na tie komentare, az tak ako tvrdis ti to asi jedno nieje, ja len k tomu, k nevere nic, nikdy neviem co urobim ja alebo kto oklame mna, na zdravie,,

mrkva

suhlasim s mademoiselle. Je to tvoj zivot, ty zvaz, co urobis. Ale ak mas aspon kusok zdraveho svedomia a urobis to, co chces, ver mi, ze ta to svedomie bude dost hryzt a vzdy, ked sa budes milovat so svojou priatelkou budes mysliet na tu druhu a to nie je bohvieco. A ako tu uz bolo pisane ... fakt neviem, v com sa moze odlisovat ina holka od tej tvojej ? Len aby si to potom neolutoval. Lutujem tvoju priatelku, no nemozem zmenit nieco, v co si sa uz davno rozhodol... alebo este porozmyslas ? :) Zvaz, co urobis. Bolo by skoda zahodit svoj buduci zivot pre par chvil s nejakou behnou.

mademoiselle

no moj zlaty, pises vsetkym moralizatorom, ze kolko krat ich podviedli partneri. Vie side o to, ze v tomto pripade chces podviest ty a 90%väcsina by to z na sneurobila. To nie je o moralke, ty to nepochopis, ze? To je o tom, ze ublizis priatelke. Aj ked si myslis, ze sa to nedozvie. Vies, prave taketo veci sa mozu vyvinut uplne inac akoby clovek chcel. A nechapem naco vypisujes sem, ked si rozhodnuty. Chces sa za nieco pred sebou ospravedlnovat,alebo ako? Nevera je nevera, to nie je o moralke,ale je to o tom, ze ked podvedies, nelubis. Mne je jedno co si robis, pre mna za mna vyspi sa aj s desiatimi naraz. Ale nepis sem, ze ako ju milujes a podobne somariny, lebo su to len ubohe hlupe klamstva a klames sam seba a aj ju. Po 6 rocnom vztahu, tolko ste spolu zazili a ty to chces pre jednu mokru dieru zahodit. Co si myslis, v com bude ina? V nicom, akurat v tom, ze ti to moze doj,.. cely buduci zivot. JA ti prajem prijemne uzivanie, ale prajem ti aj to, aby sa ti to v zivote vratilo, co ty urobis partnerke. Chuda dievca. Toto mne urobit chlap po 6 rokoch, tak hoa si vykastrujem. Nechapem ako moze byt niekto neverny, pre mna je to uplne nepochopitelna vec.

ivka123

ach michal, nechcem ta poucovat ani ti kazat. myslim, ze ty si to povodne ani nechcel urobit, parkrat ti to preblesklo hlavou a chcel si vediet ci je to normalne...velmi ma mrzi ak sa tvoj postoj pocas tejto diskusie musel zmenit na obranny - ludia v snahe odhovorit ta ta zatlacili k muru a ty sa snazis branit utokom "just to urobim". chcem ti napisat - ano, myslim ze tvoje myslienky su normalne, ale viac mozes stratit nez ziskat. premysli si to s chladnou hlavou a otvorenym srdcom, bez rusivych vplyvov okolia... drzim palce:-)

sexica123

ANO michal 24 mas pravdu este si to uzi sa ti vlastne cudujem ze si vydrzal tolko rokov s jednou ona ta uz urcite podviedla si myslim aspon ja by som to uz daaaaaaavno urobila.Len ju podved som za urcite ani za vela potom nestoji...tak si ju ani neber najdi si inu co na tom ze ste spolu chodili 6 ci kolko rokov cmučky a ozvi sa mi rada by som si to s tebou este pred svadbou uzila pa

michal 24

rozmyslam nad tym dost, ale... Urobim to. Budem na to len stale mysliet a ked to spravim, budem aspon vediet, na com som... Ona sa to nikdy nedozvie. Ako jej teda ublizim? O nicom nebude vediet. Vy vsetci moralizatori - aby ste neboli prekvapeni, kolkokrat vam zahli ti vasi partneri...

asdfjklô

michal: mna by len zaujimalo, aky mas teraz, s odstupom casu, na to cele nazor. ked si si precital zopar nazorov od roznych ludi... este stale na to pomyslas a si ochotny ju podviezt, abo uz ani nie??? abo si si este neutriedil myslienky???

emily:)

michal 24. podla mna jediný kto tu má primitívny názor a komentár si ty!!!pretože primitív je človek, ktorý nemá svedomie a ktorý myslí iba na seba a nie na druhých. vieš čo? CHOD A PODVED SVOJU PRIATELKU!a z celého srdca ti želám tie výčitky svedomia a pokašľaný život a dufam, že tvoja priateľka sa to dozvie a to si môžeš byť istý, že sa to dozvie. no a ked to spravíš...ja len ako sa to hovorí? neskoro plakať nad rozliatím mliekom???a tvoju priateľku ľutujem. je mi strašne ľuto, že vydržala 6 rokov s takým imbecilom...vôbec si ju nezaslužiš!