18-ka

figurka

jedna kamaratka poskladala nejake zvieratka z origami, mala ich tak dvesto až tristo. počkala si ked siel priatel domov a zacala ho obsypavat origamami pred branou. velmi sa mi pacil ten napad, asi ho raz vyskusam tiež... len to musi byt nejake nižšie poschodie, nie ako byvam ja napr. :) (7.posch.) pokial do doleti dole :)

hellohello

juuuuj a to ten chlap sam odniesol?:) nevies nahodou jej mail keby som chcela ohladom toho podrobnosti?:D velmi originalny napad. take nieco hladam, na co tak lahko nezabudne.
To Radana - take uz s frajerom mame, je to velmi zlate a sme si to navzajom kupili na valentina :D ale dakujem za napad

ignac

moja frajerka mi k narodkam dala asi velmi originalny darcek: zazvonil niekto pri brane, tam stal neznamy muz a na plosinke mal obrovsky balik. na baliku bola velka masla. povedal, ze je to pre mna k narodkam. tak sme to dotrepali do domu a on odisiel. idem to rozbalovat a zvnutra sa ozvala jedna moja oblubena pesnicka. tak som si sadol na gauc, reku, ani to nerozbalim, pockam na frajerku. uz mala byt doma... :-)). nechal som balik tak a isiel som kosit travnik. za plotom bol sused, hovorim mu, ze som dostal nejaky velky balicisko. on ze sa ide pozriet, tak sme isli dovnutra. odviazem tu maslu, idem to rozbalovat a zvnutra take pipanie: opatrne, aby si mi neublizil! keby som bol sam, tak sa zlaknem. rozbalime balik a v nom s maslickou sedi moja frajerka. vraj to videla vo filme, ale netusila, ze je to take tazke vydrzat v tom baliku. no, neviem, keby som bol odisiel a vrati sa neskoro ako by tam vydrzala. mala tam otvory, ale aj tak si myslim, ze prilis vela originality niekedy skodi.