dr.jajboli-kde si???

mamca

No,ja som zástanca miernejších a postupných metód.:) Tie závrate a hnačky zvyčajne signalizujú prirýchlu detoxikáciu a tam potom veľmi záleží na odolnosti organizmu a predispozíciách. Treba sledovať signály svojho tela,niekedy radšej zmierniť a postupne pridávať....si myslím.:)

ventil

ahoj, dobre sa mi tu s tebou klabosi, ale musim ist spat, lebo rano vstavam velmi skoro. ahoj a prajem ti dobru noc!

ventil

ja som postupovala presne podla tej knihy o derivacnom kupeli, napisala to nejaka francuzska a tam bolo, ze sa to robi 10 - 20 minut 1 - 2 x denne. ja som zvolila tu spodnu hranicu, zima mi vobec nebolo, cele telo som mala teple okrem pohlavia, co je prirodzene pri tom obmyvani. zo zaciatku, prve dni, som mala zavrate a hnacky, potom to ustupilo. konzultovala som to na stranke www.doktorka.cz, kde je k tomu diskusia. takze viem, ze som to robila spravne a aj tie zavrate a slabost boli prechodne a vyskytovali sa aj u inych. no a potom to zacalo s chrbticou a bolo po vsetkom.

mamca

Hm...Pokiaľ si ja pamätám,začína sa síce s desiatimi,ale obmytiami.A potom treba chodiť tuším 15 min.,do postele iba vtedy,ak si riadne zahriata,nesmieš cítiť npr.studené nohy...

ventil

ale stalo sa. sedela som pri tom naobliekana teplo, teple podkolienky, v kupelni bolo vykurene a napriek tomu sa mi to stalo. trvalo niekolko mesiacov kym som zacala normalne chodit. strasne!!! niekde som urobila chybu, ale netusim kde. lebo kamaratka si to robi uz rok a nema ziadne problemy, dokonca schudla.