ziarlite na kamaratky???

francuz

ja som aj tak asi najlepsi priatel .ja nemam smsky aktivovane a volam len jej.sice aj ked akoze nie je to dlho co sme spolu dlho a neviem ako to vydrzi ale takto si to musite zariadit ;)

janka2012

ak ta ma naozaj rad nieje dovod ziarlit.ved ty sa na kolkych svojich kamosov urcite pousmejes a s kolkymi vykecavas

kacka

ahoj, nie si blba, mna tiez ide roztrhnut, ked vidim ako sa moj priatel bavi s mojimi kamoskami, hlavne ked sa spolu rehotaju a pripadam si ako krava, ze nemam sajnu o com...

bejatinka

Ja som tiez mala kamaratku, s ktorou som super vychadzala, a bohuzial, bola som v tretom tyzdni tehotenstva, ked zacala s drahym spavat. dobre, co??? podozrievala som ich dlhsie ale presviedcali ma, ze si to namyslam. zial nie. videla som tie ich pohlady a ustavicne rehotanie. uz neverim nikomu.

kacka

inak aj ja som dost ziarliva, ale som strasne stastna, ze mam chalana, ktory mi na to dava co najmensi dovod. keby si pisaval sms s mojou kamoskou a mala by som pocit, ze si rozumeju lepsie ako my dvaja, asi by to nebolo normalne. myslim, ze by si kludne mohla povedat kamoske, ze ti to vadi a nech si najde priatela aj ona

sofija

Ja tiez neboj sa ...ziarlim na svoju najlepsiu kamosku,lebo moj frajer si s nou rozumie lepsie ako so mnou -aspon to tak vyzera a pise mu stale sms-ky(moja naj kamoska ) atd ...a ja mam vzdy take nervy ,aj ked moj chalan to nechape ze ako mozem ziarlit na niekoho koho poznam