Pribera sa za antikoncepcii?

monikaaa

to nieje vobec pravda.to hovoria skoro vsetci lekari,ale nehovoria pravdu.klamu aby si zeny davali antikoncepciu a aby neriesili to priberanie tak to hodia na zenu vela je nehybe sa.ale opak je pravda!!!!!hovorim to i z vlastnych skusenosti pri antikoncepcii som pribrala 10kg!!!!a to som jedla uplne minimum az som ani nejedla a kila stale isli hore!!!a z nicoho,to je hrozny pocit ked priberiem nech si to aspon odzeriem a nie z nicoho z hormonov.a je to tak z kazdej antikoncepcie.len z tych nizkohormonalnych sa menej pribera do 2kg(to je zanedbatelne)a niekto aj nic.ja som presla na jednohormonalnu jednozlozkovu bez tych "skodlivych hormonov"na vahu a ostatok a vahu mam spat i menej.inak sa tie kila navyse chudnu velmi tazko nazad lebo su to hormony.....

...

ja som pocula taky nazor doktora,ze z antiky sa nepribera,iba moze zvysit chut na jedlo a to je potom len na tebe ako sa budes ovladat..

machulka006

daj si predpísať Yadine alebo Yasminelle a nepriberieš ani polkila...ja beriem antikoncepciu už rok a pol skoro a nepribrala som nič

sasasa

mala som nizkohormonalnu HAK a pribrala som 10 kilo... Lekari hovoria, že zaleži na príjme a výdaje energie,a le ja mam taku lekarku, že sa nezastava vštkých možných liekov, ale povie pravdu! Proste hormony su svina, z ktorých sa pribera. A HAK nesu toto riziko. Ale tiež to je individuálne...ja čo poznam všetky baby, čo beru hak, či kamošky, kolegine... všetky pribrali. Ale ked nechceš mať ešte mimino...tak do toho

moisha

čím menej hormónov, tým menšia možnosť pribrať. Ale zas nie je to pravidlo, závisí to od človeka... Niektorá z nej priberie a iná zas nie. Poraď sa s gynekológom, jestvuje totižto niekoľko desiatok druhov anti...