MOJE VLASY SA NEDAJU UMYT.....

Príspevok v téme: MOJE VLASY SA NEDAJU UMYT.....
pomoc

pomoc...dnes rano som vstala a vlasy som mala take cudne akoby mastne vzadu...pritom som si ich vecer umyvala...pred asi troma hodinami som si ich zmyla ked som prisla domov a teraz som ich fenovala a uz boli suche a zasa mastne...ja nechapem..teraz som ich umyla zas...dufam ze naposledy dnes...cim to moze byt???...

katica

ja som mala to iste co ty... ze preco? a od coho? farbis si vlasy? melir? ja som to mala ako alergicka reakcia, okamzite menit sampon, napr. sa EPICRIN, da sa kupit v lekarni, mne to pomohlo.... ked nepomoze, tak neviem co s tebou, treeba ist ku koznej.... vela stastia ja viem co je to ked clovek ma takzvanu mokvajucu okozku, a vlasy...

marisssa

no vacsinou sa mastnia rovne a redsie,co ja viem,ale mozno sa mylim..vsak zajdi do lekarne, tam ti poradia nejaky pripravok

pomoc

take rovne az vlnitejsie...a dost huste...mala som problem akurat s mastenim pri korienkoch hned ale toto je mastne po celej dlzke..ja tomu nechapem ...

pomoc

no uz mi uschli a zas to iste miesto mastne...aj ofina aj boky aj zospodu vzadu vsetko umyte len z temena co vyrastaju vlasy taky pas je mastny...cim to moze preboha byt?..moze to byt tym ze som tam nedala sampon alebo..?

aduliena

No takže toto sa ti mohlo stať z príliš častého umývania vlasov.Sama píšeš, že si ich umývaš hneď ako sú len trošku mastné. Koľkokrát týždenne to je? Pokožka hlavy sa jednoducho začala "brániť" a vylučuje väčšie množstvo mazu... Poznáš suchý šampón? Začni ho používať.

marisssa

viac ti neviem poradit, uz len ist k doktorke, mozno ti predpise nejaky pripravok alebo odporuci dobry sampon.dnes je toho vela na pultoch!ja mavam mastne vlasy akurat tak po 2tyzdnoch:-)ja si vlasy zmyvam tak raz za tyzden, ci dva.nemam to za potrebne a mam ich aj celkom zdrave..

pomoc

paneboze to ja nezvladnem...neda sa nieco ine urobit?...ja mam uplnu hrozu z mastnych vlasov..viem znie to smiesne ale pre mna je to to najnechutnejsie co moze clovek na sebe mat. ja neviem preco ale uplne ma to odpudzuje a ja nevydrzim si tyzden umyvat..nevydrzim ani tri dni nie to tyzden...viem pre niekho hlupost ale tak ako su ludia co si cistia zuby pat krat denne tak ja mam maniu umyvania vlasov..je to zle ale ja nemozem prestat lebo staci ze mam trocha mastne a strasne sa hanbim..a teraz toto co sa mi stalo je uplna katastrofa pre mna...co robit?:(